Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Про компанію FunGroup

Компанія FunGroup спеціалізується на продажі та виробництві всіх типів атракціонів, від невеликих силомірів, каруселей і дитячих качалок до величезних надувних батутів висотою 26 метрів. В асортименті представлені кілька десятків моделей аерохокея, дитячі паровозики, аркадні ігрові автомати для дітей і дорослих, особливої ​​уваги заслуговує набираючий популярності атракціон Родео Механічний бик) зі змінними муляжами і різноманітними тематичними батутами. Всі перераховані моделі розважального обладнання відносяться до комерційних, більшість з них укомплектовані жетоноприймачем, що робить можливим експлуатацію в автономному режимі, для обслуговування інших атракціонів потрібен оператор.

Гарантія якості та безпеки продукції - основні вимоги, які ми ставимо перед партнерами виробниками атракціонів. Для довгострокового співробітництва у нас підписані контракти з європейськими виробниками на ексклюзивну або як мінімум офіційну поставку атракціонів на територію України. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх товарів куплених у нас (мінімальний термін гарантії становить 1 рік), склад з запасними частинами та комплектуючими знаходиться на території України, ми працюємо без посередників - все це забезпечує найнижчі ціни на атракціони.

Пулл компаній весь час розширюється. Наші основні партнери:

logo viv inflatablesЕксклюзивне представництво на території України компанії VIV Inflatables (Польща) - кращі надувні атракціони (гірки, батути, замки) і найякісніші з представлених на ринку Родео (3 моделі механічного бика) з безліччю опцій. Новинки в світі атракціонів - дитячі каруселі на причепі (монтаж займає 35 хвилин) та розбірна дитяча залізниця.
 
logo jakarОфіційне представництво на території України компанії Jakar - виробник спортивних автоматів на будь-який смак, будь то апарати Боксер, силомір Кікер, вимірювач удару Молот або автомат вуличний баскетбол + найпопулярніші моделі призових атракціонів.


logo wikОфіційне представництво на території України компанії WIK - основна спеціалізація компанії виробництво аерохокея, лідер на європейському ринку, організатор чемпіонату світу з гри в аерохокей у 2014 році.

logo Kupper AutomatyОфіційне представництво на території України компанії Kupper Automaty - оригінальні дитячі електромеханічні гойдалки і каруселі на жетоноприймачах. 40 моделей з повністю автономним режимом роботи.
 

Офіційне представництво
на території України компанії KASAN - виробництво дитячих качалок на жетонах та купюроприйомником. Спортивні апарати і автомати Боксери з грушою.

З моменту замовлення і підписання контракту на поставку ми доставляємо атракціон в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Перед початком виробництва ми не вимагаємо передоплати в 100 %, як правило аванс становить 25-50% від вартості атракціону.

На жаль, а нас Ви не зможете купити атракціони китайського виробництва так як в більшості випадків продукція з Китаю не відповідає стандартам якості та безпеки.