Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41

Оригінальні

Можливості для успішного бізнесу з використанням надувних атракціонів є завжди, навіть якщо конкуренти вже встигли заповнити парки та площі вашого міста яскравими батутами. Вихід простий - можна купити оригінальні надувні гірки, які нікого не залишать байдужим. Вони настільки незвичайні, що у маленьких відвідувачів від здивування перехоплює дух.

У цьому розділі зібрані найкреативніші моделі компанії VIV Inflatables (Польща). Хто б міг подумати, що приголомшливий атракціон може виглядати як величезний надувний башмак, велика гоночна машина і навіть як мега-копія дитячого візка! Оригінальні надувні гірки моментально звертають на себе увагу. І це запорука популярності, біля них завжди збирається публіка, а тому пустувати їм не судилося.
Приміром, надувна рампа для Зорба - це безпрограшний варіант, який розрахований на любителів екстриму. Можна не просто з'їхати з гірки, а в прямому сенсі скотитися з неї в прозорій кулі.  Надувна гірка Сфінкс схожа на загадкові єгипетські піраміди, а надувна гірка XXXL взагалі кардинально відрізняється від традиційних надувних батутів, у конструкції платформа-багатокутник і кілька поверхонь для спуску. Словом, варіантів предостатньо і завжди можна вибрати найбільш підходящий.

Крім того, що ці надувні гірки виглядають дуже незвично і заманливо, всі вони бездоганної якості, створені з кращих матеріалів, прослужать довго і ціна батута окупиться швидко. Абсолютно всі товари супроводжуються гарантією виробника. Сподіваємося, що в нашому каталозі ви зможете підібрати і купити надувний атракціон, який стане справжньою розважальної сенсацією для дітей.