Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Компанія FunGroup представляє атракціони від кращих європейських виробників розважального обладнання, будь то надувні батути, ігрові майданчики, силоміри, ігрові автомати і апарати або каруселі. Якщо Ви хочете купити атракціони з Китаю, на нашому сайті Ви їх не знайдете. Тільки першокласні атракціони з гарантією і сертифікатами якості

Новинки: де знайти і купити нові атракціони 2013-2014

www.webmaestro.com.ua Новинки розважального бізнесу: тунель Вортекс
Тунель Vortex - незвичайна новинка в світі розваг. Відвідувачам він гарантує шквал емоцій, а підприємцям надає відмінну можливість розширити або навіть почати бізнес. У креативного атракціону є інші назви: Black Hole (Чорна діра), Time Tunnel (Тунель часу), Sky-Vortex (Небесний Вихор), Ілюзіон.
www.webmaestro.com.ua Новинки розважального бізнесу 2016
Щоб розважальний центр не залишався без відвідувачів, власнику важливо тримати руку на пульсі, зокрема, не випустити з уваги новинки розважального бізнесу. Це особливо важливо для дитячих ігрових зон, адже сьогодні маленькі користувачі вже розпещені сучасними розвагами.
www.webmaestro.com.ua Лазерні ігри - новинки обладнання гра Fun House
Лазерні ігри поступово стають хітом, що не дивно. Деякі атракціони з багаторічною історією досі зберегли свою популярність, наприклад, вічні качалки і каруселі або аерохокей, який ніколи не набридне. Але з розвитком нових технологій завжди хочеться чогось незвичайного, яскравого і дуже видовищного.

Все про атракціони: огляди атракціонів, ігрових автоматів і апаратів з фото та відео

www.webmaestro.com.ua Місто професій - атракціон з великими перспективами
З недавнього часу список розвиваючих атракціонів поповнився ще однією розвагою під назвою Місто професій. Мало хто знає, що це новинка з розряду давно забутого старого. Але в сучасній реалізації у неї відмінні перспективи, в т.ч. в плані прибутковості.
www.webmaestro.com.ua Як підвищити ціни на атракціони без негативу - 5 простих підказок
Власники розважального бізнесу знають, що рано чи пізно приходить час підвищити ціни на послуги, щоб зберегти рентабельність проекту. Але багато хто боїться, що такі заходи відлякають клієнтів. Як зробити це безболісно?
www.webmaestro.com.ua Ідеї ​​для бізнесу: прокат дитячих електромобілів
Прокат електромобілів - бізнес не новий, але при зваженому підході прибутковий. Як би не змінювалися віяння моди, кататися діти хочуть завжди: на велосипедах, самокатах, роликах і особливо машинках.

WIKI: допомога в організації бізнесу з розважальним обладнанням

www.webmaestro.com.ua Як купити в розстрочку атракціони в Україні
Бізнес в розважальній сфері на сьогоднішній день залишається досить перспективною нішею. Однак у підприємця не завжди достатньо коштів на придбання всього необхідного. В такому випадку можна взяти атракціон в оренду і перевірити свій бізнес-план у справі.
www.webmaestro.com.ua Парки атракціонів в Миколаєві
Якщо ви приїхали в це чудове місто погостювати, та ще й з дитиною, обов'язково захочеться розваг. Щоб подихати свіжим повітрям в теплі і сонячні дні, можна відвідати парки атракціонів в Миколаєві, їх кілька.
www.webmaestro.com.ua Парки атракціонів в Херсоні
У Херсоні два парки атракціонів під відкритим небом: Ленінського комсомолу і Леніна. Також можна відвідати розважальні центри в приміщенні.