Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41
Що відбувається, коли до світу розваг прикладають руку сучасні дизайнери? Атракціон перетворюється на щось божевільне! Конструкції, про які піде мова нижче, дарують вибух емоцій і змушують поглянути на світ по-новому.
Тунель Vortex - незвичайна новинка в світі розваг. Відвідувачам він гарантує шквал емоцій, а підприємцям надає відмінну можливість розширити або навіть почати бізнес. У креативного атракціону є інші назви: Black Hole (Чорна діра), Time Tunnel (Тунель часу), Sky-Vortex (Небесний Вихор), Ілюзіон.
Щоб розважальний центр не залишався без відвідувачів, власнику важливо тримати руку на пульсі, зокрема, не випустити з уваги новинки розважального бізнесу. Це особливо важливо для дитячих ігрових зон, адже сьогодні маленькі користувачі вже розпещені сучасними розвагами.
В Івано-Франківську варто неодмінно відвідати парк Шевченка, якщо ваша дитина хоче розважитися на ігрових автоматах, можна відправитися в «Веселий вулик», а водні розваги доступні в аквапарку «Цунамі».
Асортимент розважального обладнання постійно поповнюється новими винаходами чи креативними варіантами вже знайомих моделей. Не виняток і призові атракціони - новинки щорічно представляють на різних спеціалізованих виставках, наприклад, під час проведенія РАППА. У 2015 році дебютів було досить багато, про деякі ми розповімо нижче.
Коли з'явилися компактні перевізні атракціони, підприємці моментально оцінили їх переваги. З тих пір ажіотаж на ринку розваг викликала кожна подібна новинка - мобільні атракціони на причепах ніколи не залишаються непоміченими. Тим більше, кожен сезон можна очікувати появу сюрпризів з цієї категорії. Наприклад, за кордоном відвідувачі вже займають черги в Sol Cinema, найменший кінотеатр в світі.
Пінбол прийнято вважати істинно американської грою, оскільки автомати традиційно розміщували в барах і розважальних клубах США. Однак прототип пінбола з'явився у Франції ще за часів короля Людовика і називався він багатель. Офіційне народження гри відбулося завдяки британському винахіднику Монтагю Редгрейв, хоча свій патент в 1871 році він отримав також в Америці. Саме тоді кий замінили плунжером, встановили пружинки-бампери і лічильник очок, а поле зробили похилим. З нововведеннями Редгрейва столи для пінбола стали менше, при цьому гра більш зручною і захоплюючою.
Якщо хочете зробити сімейний розважальний центр цікавим для відвідувачів, без редемпшн-апаратів не обійтися. Причому саме вони зазвичай приносять велику частину доходу. Бути може, у вашому досуговом центрі ці атракціони простоюють майже без діла? Спробуйте змінити підхід. Нижче ми розповімо про три важливі моменти, які підприємці часто не беруть до уваги.
Коли бізнес застигає на одному місці, ви розумієте - потрібно щось міняти. Розширити асортимент розваг можна і без обтяжливих вкладень. Спробуйте доповнити атракціон ще одним цікавим об'єктом. Це приверне увагу відвідувачів і забезпечить приплив нових клієнтів. Як варіант, встановіть поруч невеликий, але затишний будиночок інструкторів.