Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Аерохокей

Аерохокей

Завантажити прайс на Аерохокей: xls pdf
Аерохокей - міні-льодове поле, яке зберігає завидну популярність вже довгий час. Можна купити аерохокей для аматорської гри вдома або встановити його в розважальному закладі і отримувати стабільний дохід. Моделі для комерційного використання окупаються швидко, а з правилами змагання розбереться навіть дошкільник.

Є аерохокей на двох і моделі, розраховані на більшу кількість учасників. Конструкція проста, це стіл з 4-ма ніжками, але з "хитрістю". На поверхні розташовані дрібні отвори, вони створюють систему повітряної циркуляції. Звідси і приголомшливий ефект: шайба "парить" над ігровим полем. Любителям динамічної гри аерохокей не набридне ніколи. Спорт, азарт, адреналін - атракціон настільки захоплюючий, що рішення «куплю аерохокей!» не дивує, річ того варта.
Аерохокей Jakar (Польща)
Не варто ризикувати грошима

Ми знаємо, що для Вас важливо не просто купити настільний аерохокей, а отримати гідну якість за адекватну вартість. У нашому каталозі представлені перевірені моделі польських виробників WIK і Jakar. Міцність, довговічність, функціональність, стильний сучасний дизайн, мінімальні вимоги до обслуговування - цим критеріям відповідає кожна позиція, незалежно від того, купуєте ви дитячий аерохокей або варіант для дорослих.

Всі аерохокеї з нашого асортименту супроводжуються гарантією виробника (1-2 роки), гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. У цьому ж розділі ви зможете підібрати якісні аксесуари для аерохоккея і запасні комплектуючі: жетони, ключки, запасні купюро- і монетоприймачі, плати та інше.

Як і де купити аерохокей для дому та комерційного використання

Аерохокей настільний може відрізнятися нюансами дизайну, оформленням поверхні, розмірами і особливостями поля, наявністю спецефектів (звуки, підсвічування ніжок і поля, світлодіоди, ультрафіолет). Як визначитися?

Підбираючи необхідний варіант, важливо орієнтуватися на вік тих, хто буде грати в аерохокей, і можливе місце встановлення: клуб, кафе, кінотеатр, розважальний центр, домашнє використання. Універсальні столи підійдуть усім, можна купити аерохокей дитячий або підлітковий з відповідними розмірами і оформленням.

На комерційний аерохокей ціна може коливатися залежно від особливостей моделі. Такі столи оснащені автоматичним лічильником очок, а також монетоприймачем і купюроприйомниками для зручного розрахунку з відвідувачами, не вимагають постійної присутності оператора, гнучко програмуються і завжди відрізняються прибутковістю. Є унікальні апарати з водонепроникною поверхнею, їх можна експлуатувати на вулиці, наприклад, у парку, абсолютно не побоюючись раптової зливи.

Ми подбали про те, щоб нашим відвідувачам було з чого вибирати серед найбільш якісних і сучасних моделей. Хороший аерохокей - це відмінний настрій, приплив нових клієнтів у розважальний заклад і стабільний дохід.


Корисна інформація про аерохокей:

Огляд атракціону Аерохокей

Принцип роботи аерохокея

Шайби для аерохокея

Аксесуари для аерохокея

Аерохокеї компанії WIK - нові моделі