Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Шайби для аерохокея

"Батькам" аерохокея Роберту Кенрікe, Бредфорд Болдуїну і Філіпу Кроссману прийшла в голову ідея протестувати систему циркуляції повітря. Вони винайшли спеціальний стіл і розважалися, забиваючи голи круглими шайбами і квадратними бітами. З тих пір пройшло майже 50 років, в грі традиційно прижилися круглі біти, а от шайби залишилися незмінною форми - це плоскі диски.

Сьогодні їх виготовляють з міцного пластику, який витримує напористі удари суперників і численні випадіння за борт ігрового поля. При покупці аерохоккея власник отримує у комплекті кілька шайб, як правило, 2 або 4, максимум - 6. Тому варто подбати про те, щоб у оператора завжди був запас на випадок, якщо шайба таки дасть тріщину або загубиться.
Шайби для аерохокея
Асоціацією аерохоккея схвалені стандартні кольори цих атрибутів: червоний, зелений і жовтий. Але сьогодні можна купити шайби для аерохоккея іншого кольору, наприклад, білі, і навіть з нанесеними логотипами. Аналогічна історія і з діаметром. Розміри аксесуарів для гри можуть відрізнятися, оскільки мова йде про комерційні моделі столу, а не спортивні, і суворих вимог тут бути не може. Є варіанти близько 50, 60 і 70 мм.

По суті, діаметр і колір навряд чи мають значення. А от надто легким цей атрибут бути не повинен, інакше замість відмінного ковзання користувачі отримають "злети". Перед сеансом варто попередити гравців, що притискати шайбу до столу битою заборонено - так можна пошкодити поверхню.