Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячі паровозики

Малюки обожнюють кататися і їм завжди подобається всілякий транспорт. Якщо показати дитині яскравий паровоз, що курсує по рейках, його очі неодмінно засвітяться вогниками цікавого захоплення. Більшість доступних розваг на колесах відшукати не проблема, примітивних велосипедів і різноманітних машинок сьогодні предостатньо, а от залізниця з дитячим паровозиком - рідкість.
Батьки, напевно, пам'ятають часи свого безтурботного дитинства, коли майже в кожному парку був паровозик, навколо якого збиралися десятки бажаючих зайняти місце. Сьогодні вони з розчуленням спостерігають, як катаються їхні чада. Сучасні моделі виглядають куди привабливіше і комфортніше. Кожен варіант - це унікальний дизайн, можливість здивувати комфортною поїздкою і надати простір для фантазії. Дитячий паровозик Orient Express дозволить цікавим гостям представити себе пасажирами на поїзді, який нерідко зображають на ілюстраціях до казок і показують у мультиках. А дитячий паровозик Качки - це поїздка з низкою забавних різнокольорових птахів.

Дитяча залізниця складається з набору рейок, частина з них прямої форми, решта - трохи зігнуті. З них складається траса овальної форми, по якій і буде рухатися локомотив з вагончиками. Свято, ярмарок, тематичний фестиваль - на таких заходах без розваг не обійтися. У нашому каталозі ви можете вибрати і купити дитячий паровозик, який неодмінно сподобається відвідувачам, складе чудову компанію надувному батуту, ігровому майданчику і іншим атракціонам, порадує дітей і принесе прибуток. Конструкція легко збирається, швидко встановлюється, вона міцна і довговічна. На всі паровозики надається дворічна гарантія від виробника.