Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

З зігнутим полем

Аерохокей з часу своєї появи не надто змінився в плані принципів експлуатації, зате разюче еволюціонував зовні. Сучасні моделі не просто яскраві, вони дивують іншими особливостями. Явний тому доказ - сьогодні є можливість купити аерохокей із зігнутим полем.

Незвичайний стіл для гри можна встановити в будь-якому розважальному закладі і ніхто з відпочивальників не залишиться байдужим. Підліткам ігрове поле подібних апаратів одразу нагадує майданчик для скейтбордингу. І можливість повторити розвагу, але на міні-полі і з особливою шайбою, викликає у них захоплення.
Виробник:
Країна:
4 425 € / 172 600 грн.
4 425 € / 172 600 грн.
4 425 € / 172 600 грн.
Можливо, тому все частіше підприємців цікавить ціна аерохокея такого типу. Якщо звичайні столи для гри в закладі стоять вже давно і нікого не дивують, оригінальна модель без відвідувачів не залишиться. Будь-який аерохокей окупається швидко. Але чим успішніше апарат привертає до себе увагу, тим більше прибутку він принесе. Ці моделі справляються із завданням якнайкраще.

Вигнута форма ігрового поля вносить в розвагу деякі нюанси - траєкторія польоту шайби буде трохи іншою. Тому апарати часто оснащують бічними бортиками і центральною перегородкою, це дозволяє уникнути випадання аксесуара за межі столу. В іншому принцип роботи аерохокея залишається незмінною: поле вкрите ледь помітними отворами, які створюють повітряну подушку для руху шайби і забезпечують ефект ковзання по льоду.

Аерохокей з вигнутим полем відноситься до категорії найсучасніших апаратів. Практично всі моделі цього класу відрізняються не тільки якістю високого рівня, але й неймовірно креативним дизайном, оригінальним підсвічуванням, гарантують комфортну і дуже динамічну гру. Вони оснащені жетоноприймачем (ціну за сеанс можна призначати на свій розсуд), але можлива установка приймача купюр, а також системи для видачі призових квитків.