Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Силоміри

Силоміри боксерська груша

Практично всі силоміри, представлені сьогодні на ринку, схожі за принципом експлуатації. Основні відмінності апаратів полягають в дизайні. Не виняток і силомір "Боксерська груша", який популярний, насамперед, серед чоловічого населення. Апарат з герметичним корпусом працює без перебоїв в приміщенні і на вулиці.

Силомір "Боксерська груша" правила гри "підкаже" сам - принцип роботи інтуїтивно зрозумілий і простий. Конструкція виготовлена ​​у вигляді боксу прямокутної форми, який розміщений на землі. Груша підвішена на спеціальному пристрої. Механізм заблокований до моменту внесення оплати, для чого передбачений жетоноприймач або купюроприймач. Відразу після того, як гроші або жетон опущені в щілину, слід натиснути кнопку "Старт", груша буде розблокована. Вона плавно опускається і можна бити, попередньо розмахнувшись. Якщо дотримуватися цих правил, зламати механічну систему апарату практично неможливо.
Сучасні апарати "Боксерська груша" пропонують не один, а безліч варіантів гри. По-перше, передбачені різні режими складності та рівні. По-друге, можна просто перевіряти свою силу, а можна змагатися з товаришем або навіть командами.

У першому випадку людина отримує певну кількість спроб, звичайно 3. Після кожного удару на шкалі відображається його сила, результат супроводжується підбадьорюючими коментарями пристрою. Якщо є бажання позмагатися командно, бити суперники будуть по черзі, кожен по 3 рази. Перемагає людина або команда з кращим підсумковим результатом.

Існують моделі силоміра, грати які дозволяють одночасно 6 учасникам. Є екземпляри з новими видами гри. Вони можуть виміряти не тільки енергію удару в чистому вигляді, але також реакцію (удар проводиться після сигналу) і швидкість (рух кулака, вимірюється в см/с). Додатково пропонують скористатися бонусної грою. Наприклад, якщо ціна однієї спроби 10 гривень, а учасник платить відразу 50, отримує можливість вдарити 6 разів.