Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Все про атракціони

Все про атракціони - огляди з фото та відео, ціни і описи атракціонів та ігрових автоматів

img
Місто професій - атракціон з великими перспективами

З недавнього часу список розвиваючих атракціонів поповнився ще однією розвагою під назвою Місто професій. Мало хто знає, що це новинка з розряду давно забутого старого. Але в сучасній реалізації у неї відмінні перспективи, в т.ч. в плані прибутковості.

Детальніше
img
Як підвищити ціни на атракціони без негативу - 5 простих підказок

Власники розважального бізнесу знають, що рано чи пізно приходить час підвищити ціни на послуги, щоб зберегти рентабельність проекту. Але багато хто боїться, що такі заходи відлякають клієнтів. Як зробити це безболісно?

Детальніше
img
Ідеї ​​для бізнесу: прокат дитячих електромобілів

Прокат електромобілів - бізнес не новий, але при зваженому підході прибутковий. Як би не змінювалися віяння моди, кататися діти хочуть завжди: на велосипедах, самокатах, роликах і особливо машинках.

Детальніше
img
Як перетворити відвідувача розважального центру в постійного клієнта

Щоб проект був успішним, важливо розуміти, за якими критеріями його обиратимуть відвідувачі. Перший раз вони прийдуть з цікавості. Потім будуть робити висновки і вирішувати, чи варто повторювати візит.

Детальніше
img
Як обійти конкурентів у бізнесі на атракціонах

Конкурентна боротьба в сфері атракціонів стає все жорсткішою. Поступово ніша заповнюється, підприємці роблять все можливе, щоб знайти нові методи для підвищення прибутку. Нерідко це лякає бізнесменів, тому вони так і не наважуються відкрити власну справу на ринку розваг.

Детальніше
img
Літні атракціони - огляд

Літні атракціони, як стаціонарні, так і мобільні, досить різноманітні. Традиційно, до цієї групи відносять практично всі паркові моделі для відвідувачів будь-якого віку, включаючи екстремальні

Детальніше
img
Надувне футбольне поле

Перетворити звичайну гру в щось дивовижне і незабутнє допоможе надувне футбольне поле. Вибирайте вільну площадку, виділіть трохи часу для установки і дітям буде чим зайнятися, поки батьки відпочивають на природі, насолоджуються пікніком або зайняті роботою на дачі. Це чудова ідея для веселих змагань у літній період.

Детальніше
img
Контроль виручки на атракціонах

Актуальною проблемою для будь-якого розважального центру стає контроль виручки на атракціонах. Експерти стверджують, що навіть дрібним підприємцям варто приділити час вибору оптимальної моделі устаткування, що дозволяє вести точний облік відвідувачів і оплачених квитків.

Детальніше
img
Пінбол - огляд (правила гри та огляд автоматів для пінболу)

Пінбол - аркадна гра з досить простим принципом. Ви просто контролюєте переміщення металевої кульки (кульок) по ігровому полю і намагаєтеся закотити їх в потрібні отвори, минаючи перешкоди. Зверху знаходиться захисне скло, тому поле закрите від пилу, попадання сміття і т.п., кульки не випадають.

Детальніше
img
Як вибрати якісний відеосимулятор

До числа таких атракціонів відносяться відеосімулятори, що дозволяють управляти віртуальною реальністю. При цьому використовуються всілякі пристрої, що імітують справжні: кермо, автомат, дошка для серфінгу і т.п. Щоб апарат не розчарував відвідувачів і власника, важливо знати, як вибрати якісний відеосимулятор.

Детальніше
img
Надувні батути з Китаю

Сьогодні підприємцям, які працюють у сфері дитячих розваг, нерідко доводиться вибирати - замовити надувні батути з Китаю або віддати перевагу європейським виробникам. Експерти радять не орієнтуватися тільки на ціну, важливо пам'ятати про низку принципових нюансів.

Детальніше
img
Аерохокей і більярд в одному столі

Є ігри, які завжди користуються попитом. До таких розваг можна віднести більярд і аерохокей. Коли розробники ламали голову над тим, як ще догодити користувачам, їм в голову прийшла ідея поєднати два столи докупи. Аерохокей і більярд в одному столі - це оригінально, дуже зручно, а в комерційному використанні ще й вигідно.

Детальніше
img
Китайські виробники атракціонів

КНР вдалося зробити неймовірне - за відносно короткий період країна досягла небаченого економічного зростання. Сьогодні товари з Піднебесної користуються чималим попитом, причому однією з ключових причин такої популярності є низька ціна. Атракціони з Китаю не виняток.

Детальніше
img
Як встановити надувний батут, гірку і замок

Процес установки надувного атракціону дуже простий. При цьому важливо пам'ятати, що від якості монтажу залежить і безпека відвідувачів, і прибутковість бізнесу. Тому варто враховувати всі нюанси.

Детальніше
img
Дитячі атракціони з Китаю

Пропозиції з КНР досить різноманітні. Можна купити дитячі гойдалки, надувні атракціони, розважальні апарати, симулятори, каруселі, електричні машинки, залізниці і автодроми. Китайські товари обійдуться недорого навіть з урахуванням всіх податків і транспортування.

Детальніше
img
Технічні характеристики столу аерохокея - види аерохокея

Вибираючи той чи інший примірник, майбутньому власнику варто звертати увагу на технічні характеристики столу аерохокея. Саме від ключових параметрів спортивного атракціону залежить термін його служби, зручність експлуатації і в кінцевому підсумку прибутковість.

Детальніше
img
Водоструминні атракціони - ігрові апарати, які стріляють водою

Моделей дуже багато, постійно з'являються нові. За успішне здійснення місії апарат може видавати квиточки (redemption), але в цілому атракціони не є азартними і призовими. Оплата здійснюється за допомогою вбудованого жетоно чи купюроприймача, тому можлива автономна робота без контролю оператора.

Детальніше
img
Ринок атракціонів в Україні

Ринок атракціонів в Україні динамічно розвивається. Якщо протягом 2012 року в сфері відпочинку, розваги та спорту було зареєстровано 1627 суб'єктів, то за 2013 їх кількість збільшилася до 1838. Серед них всього 295 юридичних осіб, решта - приватні підприємці.

Детальніше
img
Підприємства з виробництва атракціону дитячий паровозик

Дитячий паровозик присутній в каталозі лише небагатьох українських виробників. У Росії вибір вітчизняних моделей більше. І все одно більше 50 % пропозицій на ринку розваг - китайські моделі.

Детальніше
img
Атракціон дитячий паровозик - види та варіанти виробництва

Дитяча залізниця. Паровоз рухається по рейках - по вузькоколійній трасі. Всі атракціони такого типу вважаються парковими, працюють із застосуванням електричної тяги. Протяжність шляху може бути десятки або сотні метрів.

Детальніше
img
Атракціон рогатка "Angry Birds"

Експерти запевняють, що купити атракціон "Angry Birds" варто, він гарантовано окупиться за місяць. Ціна атракціону "Рогатка" цієї модифікації в рази нижче екстремального, за варіант у звичайній комплектації запропонують заплатити 3-5 тисяч гривень. Встановити модель можна в будь-якому ТРЦ, в парку під відкритим небом, використовувати на святах.

Детальніше
img
Екстремальний атракціон РОГАТКА - огляд

Атракціон "Рогатка" за принципом роботи схожий з ровагою "Катапульта". Сучасна паркова модель відноситься до розряду екстремальних. Вперше така розвага стала доступно відпочиваючим в 1995 році, з'явилася вона в результаті доопрацювання банджі-джампінгу. З часом атракціон модифікувався, але базова комплектація залишилася незмінною.

Детальніше
img
Атракціони: танцювальний апарат - огляд, відгуки, ціна

Танцювальні апарати все частіше можна спостерігати в кінотеатрах, ТРЦ і розважальних центрах. Судячи з того, як захоплено діти і навіть дорослі намагаються встигнути за ритмом, гра і правда цікава. Вона піднімає настрій, допомагає розім'ятися і поліпшити швидкість реакції.

Детальніше
img
Виробники атракціонів в Україні

Індустрія розваг активно розвивається, переживши період спаду після достатку часів СРСР. У парках ще досить багато моделей з минулого. Однак виробники атракціонів в Україні цілеспрямовано працюють над якістю, асортиментом і репутацією. Серед них всього кілька великих заводів, зате є хоч і невеликі, але заслуговуюючі довіру компанії.

Детальніше
img
Атракціон "Кільцекид" - купити за хорошою ціною, опис

Змагання по влучності метання кілець можна назвати новим. Проте така розвага традиційно користується популярністю. Атракціон "Кільцекид" відноситься до категорії призових, легко "заводить" азартних відвідувачів і не вимагає істотних витрат. Грати можуть люди будь-якого віку. Це безпечно, просто і цікаво.

Детальніше
img
Які атракціони підходять для зими

Зима - не привід відмовлятися від розваг. Особливо, якщо вона сніжна. У розважальних центрах, ігрових кімнатах та інших приміщеннях, де можна встановити апарати, автомати, аерохокей та інші атрибути для відпочинку, все залишається як і раніше. Але які атракціони підходять для зими?

Детальніше
img
Атракціон "Збий банки" - огляд

Рідко парк або ярмарок обходиться без призових розваг. Саме до цієї категорії належить атракціон "Збий банки". У нього кілька модифікацій, кожен власник може вносити власні нюанси і коригувати правила. Але суть залишається незмінною - людині потрібна влучність, за яку дають приз. Атракціон популярний у багатьох країнах

Детальніше
img
Мобільний кінотеатр - кіно на колесах

Головним джерелом доходу, як стверджують вже працюючі у цій сфері підприємці, завжди залишаються свята в місті, селищі і селі. У хорошому настрої мало хто пройде повз мобільного кінозалу з яскравим дизайном. Зазвичай перед входом вибудовується черга бажаючих потрапити всередину.

Детальніше
img
Надувний стадіон - огляд

Надувний стадіон - один з найоригінальніших варіантів пневмоатракціонов. Моделі такого типу можуть вдало урізноманітнити дозвілля. Якщо м'які гірки і "скакалки" дітям вже добре знайомі, повз такої незвичайної пропозиції вони точно не пройдуть.

Детальніше
img
Продаж дитячих і дорослих ігрових автоматів

Оренда і продаж розважальних автоматів, як послуга, користується високим попитом в усьому світі. Зацікавленим покупцям Інтернет пропонує величезну кількість пропозицій від різних фірм-виробників, продукція яких відповідає смакам і бажанням різновікових груп користувачів.

Детальніше
img
Огляд атракціону ТУРНІК

Атракціон «Турнік» - хіт сезону, оцінити по достоїнству який вже встигли чоловіки. Завжди впевнена у собі «сильна стать» не упустить можливості самоствердитися - виграти пам'ятний приз

Детальніше
img
Опис автоматів ГОНОЧНІ СИМУЛЯТОРИ

Автомати «Гоночні симулятори», на яких учасники гри мають можливість вибору найбільш вподобаних трас, автомобілів, часу доби, користуються величезною популярністю у підприємців, специфікою роботи яких є облаштування парків розваг.

Детальніше
img
Дитячий атракціон ПАРОВОЗИК - огляд

Дитячий атракціон «Паровозик» - чудова забава для малюків, що складається з одного великого вагона (локомотива) і декількох барвисто оформлених міні-вагончиків, призначених для перевезення восьми і більше маленьких пасажирів.

Детальніше
img
Купити атракціон "Турнік" - перспективи бізнесу

Атракціон «Турнік» цілком може стати вдалим вкладенням з непоганою фінансовою віддачею. Він максимально простий, але працює з успіхом. У чому секрет?

Детальніше
img
Надувні атракціони на снігу

Відмінно провести час можна при будь-якій погоді. Очевидний тому доказ - надувні атракціони на снігу. Навіть взимку з такими яскравими моделями не буде холодно і нудно.

Детальніше
img
Автомат для виробництва попкорну - огляд

Автомат для виробництва попкорну здатний перетворити звичайні кукурудзяні зерна в апетитні повітряні ласощі. Експлуатувати його можна як у приміщенні, припустимо, в кінотеатрі, торговому центрі, розважальній зоні, так і поза - у парку, виїздній торговій точці, будь-якому іншому місці масового гуляння.

Детальніше
img
Настільний футбол - стіл для настільного футболу

Футбол, але в зменшеному варіанті і без фізичних навантажень. Саме таку гру вдалося створити винахідникам кыкера (від німецького "kicker" - футболіст). Інші назви - настільний футбол, бейбі-фут, фусбол.

Детальніше
img
Пінбол - історія створення

Багато колись популярних розваг не змогли пережити конкуренцію і назавжди зникли з поля зору геймерів. Але тільки не пінбол. Сучасні користувачі із задоволенням вправляються у спритності і мало хто знає, що ця забава з'явилася досить давно.

Детальніше
img
Атракціон Ракета - огляд

Атракціон "Ракета" творці зараховують до категорії екстремальних. На огородженій платформі закріплюється кран значної висоти (як правило, близько 70 метрів). За допомогою міцних тросів до його рухомої стрілі кріпиться металева конструкція, виглядає вона як ракета, але без обшивки.

Детальніше
img
Виробники атракціонів у Росії

Сьогодні російський ринок атракціонів не належить конкретному монополісту, компаній-виробників достатньо. Природно, знаходяться вони в різних містах, відрізняються "віком", асортиментом і іншими нюансами. Але покупцеві дійсно є з чого вибирати.

Детальніше
img
Призові атракціони - атракціони з призами

Призові атракціони - самі азартні пропозиції в будь-якому розважальному центрі або місці відпочинку. По суті, це захоплююча гра за встановленими правилами. Якщо учаснику вдається досягти поставленої мети, він забирає приз.

Детальніше
img
Паркові атракціони - атракціони під відкритим небом

Паркові атракціони - найпопулярніша група в індустрії розваг. На них завжди є попит, відповідно, з кожним днем з'являються все більш привабливі пропозиції. Причиною такого успіху можна вважати той факт, що атракціони під відкритим небом є практично в будь-якому місті.

Детальніше
img
Атракціон Катапульта - огляд з фото та відео

Парковий атракціон "Катапульта" (інші назви - "Рогатка", "Тарзанка", "Реверсний банджі") був винайдений в 1995 році Троєм Гріфіном. Він удосконалив вже існуючий в той час банджи, але зробив його більш придатним для масових розваг.

Детальніше
img
Опис автомата БУЛЬДОЗЕР

Апарат відноситься до категорії призових. З'явився він відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність і продемонструвати швидку окупність. По суті, це нова версія старої доброї "Кран-машини", цікавіша і сучасніша. Особливо радує співвідношення функціонал / якість і доступна ціна автомата "Бульдозер".

Детальніше
img
Найбільші атракціони в світі - огляд

Як відомо, немає межі досконалості. І якщо вже отримувати задоволення від розваг, то максимальне. Швидше за все, саме цим принципом і керуються конструктори, створюючи найбільші атракціони в світі. Публіці залишається тільки дивуватися і захоплюватися.

Детальніше
img
Атракціон КІМНАТА СТРАХУ - огляд

Страх - товар специфічний, але за задоволення полоскотати собі нерви люди готові платити. Таку можливість їм надають "Кімнати страху". З кожним роком подібних атракціонів стає все більше, втім, як і способів перелякати до нестями.

Детальніше
img
Парки атракціонів у Києві

Як провести вихідні жителям і гостям Києва? Як варіант, сходити в парк атракціонів. На щастя, у столиці їх кілька.

Детальніше
img
Як називається парк атракціонів у Санкт-Петербурзі

Це питання часто задають гості Північної столиці, які чули про такий чудовий парк, але не знають що це і де. Називається він "Диво-острів", а знаходиться на Крестовському острові.

Детальніше
img
Зимові атракціони - огляд

Моделі створюють з урахуванням експлуатації в умовах низьких температур і тільки з міцних матеріалів. Але виглядають вони не менш яскраво і привабливо, тому цілком можуть конкурувати з варіантами для літнього відпочинку

Детальніше
img
Атракціони на воді - огляд

Атракціони на воді не можна вважати виключно літніми. Вони користуються популярністю не тільки на пляжах і курортах, можна не менш вдало підібрати варіант для аквапарку, розважального центру в приміщенні або басейну.

Детальніше
img
Огляд ігрового спортивного апарату БОКСЕР

Обов'язково варто випробувати міць своїх ударів на яскравому і популярному спортивному апараті "Боксер". Принаймні, він допоможе об'єктивно виміряти силу (на те він і силомір) і точно не дасть здачі в прямому сенсі цього слова. Для користувачів - чесно, безпечно і весело, для власника - ще й вигідно

Детальніше
img
Шайби для аерохокея

Виготовляють з міцного пластику, який витримує напористі удари суперників і численні випадіння за борт ігрового поля. При покупці аерохоккея власник отримує у комплекті кілька шайб, як правило, 2 або 4, максимум - 6. Тому варто подбати про те, щоб у оператора завжди був запас

Детальніше
img
Принцип роботи аерохокея

Стіл нагадує звичайний, але з гладкою поверхнею, захисними бортиками і щілинами на протилежних сторонах, які виконують роль воріт. Під ними розташований спеціальний отвір, через нього забита шайба знову повертається у розпорядження гравця.

Детальніше
img
Огляд ігрового автомата БАСКЕТБОЛ

Ігровий автомат «Баскетбол» відноситься до розряду спортивних розваг. Спочатку він створювався як варіант для двох учасників, які могли позмагатися у влучності. Перемагав той, кому вдалося закинути більше м'ячів.

Детальніше
img
Огляд атракціону РОДЕО (Механічний бик)

"Родео" (Механічний бик) гарантовано принесе відвідувачам незабутні відчуття екстриму, а власнику - дохід. Колись подібні пристрої використовували виключно для підготовки до змагань з родео, але адаптований варіант став доступний в якості розваги, яка вже встигла стата популярною.

Детальніше
img
Атракціон СЮРПРИЗ - огляд

Вперше "Сюрприз" з виносними опорами з'явився в 1974 році, поповнивши асортимент одного з найстаріших в Росії заводів "Атракціон". Розважальні конструкції цього лідируючого виробника в той час були встановлені практично у всіх парках СРСР

Детальніше
img
Найстрашніші атракціони - фото відео огляд

За потужний сплеск адреналіну люди готові платити гроші і їхати на інший кінець світу. Приміром, туди, де є найстрашніші атракціони. Таких "лякаюючих" представників в індустрії розваг чимало, але існують і феноменальні лідери.

Детальніше
img
5D мобільний кінотеатр - огляд

5D мобільний кінотеатр можна перевозити - це основна його перевага. Власник сам вибирає місце розташування і переміщує кінозал в будь-який момент на свій розсуд. Всього 30 хвилин після чергового переїзду і атракціон повністю готовий до роботи.

Детальніше
img
Огляд ігрових автоматів СРСР

Всього налічувалося 23 виробника, які систематично радували радянських громадян новими розвагами. Для цього працювали кращі розробники, інженери та фахівці у сфері електроніки. Фінансової кризи не спостерігалося і грошей на це не шкодували. Середня ціна апарату коливалася в межах 2-4 тисяч рублів

Детальніше
img
Огляд атракціону Аерохокей

Аерохокей не можна назвати видовищним і "напханим" модними ефектами. Все гранично просто: практично хокей, але не на справжньому полі, а ігровому, що нагадує звичайний стіл. Суть в тому, що цей атракціон на диво довго зберігає популярність. Отже, залишається одним з найбільш прибуткових.

Детальніше
img
Дитячі розважальні автомати

Дитячі розважальні автомати - це саме той затребуваний сегмент ринку, який зараз активно розвивається. І абсолютно немає підстав припускати, що цей прогрес зупиниться в найближчому майбутньому, перспективи очевидні.

Детальніше
img
Торгово-розважальний автомат ТЕТРІС з видачею призів

Розважальний автомат "Тетріс" - це можливість перевірити швидкість своєї реакції і отримати приз. Яскраві кольори і оригінальний дизайн сучасного апарату змушують подивитися на давно знайому гру зовсім по-новому. Потрібно віддати належне, захоплююче змагання подобається багатьом.

Детальніше
img
Торгові автомати (апарати) для продажу жувальної гумки

Власників, які прийняли рішення придбати торговий автомат для продажу жувальної гумки, в першу чергу привертає довговічність, абсолютна безпека, невеликий розмір і, звичайно, доступна ціна. Легкий апарат можна без труднощів перевести і швидко встановити на новому місці

Детальніше
img
Огляд атракціону РИБАЛКА

Діти намагаються зловити спеціальною вудкою іграшкову рибку з невеликого басейну. Це популярний атракціон "Рибалка", який вже встиг полюбитися не тільки маленьким мисливцям за водяною живністю, але і їх батькам.

Детальніше
img
Ігровий автомат СНАЙПЕР - огляд

Ігровий автомат «Снайпер» користується популярністю серед відвідувачів будь-якого віку і статі. Яскравий дизайн, захоплююча гра, приємний звуковий супровід і легкість управління - ось що приваблює користувачів.

Детальніше