Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Все про атракціони - огляди з фото та відео, ціни і описи атракціонів та ігрових автоматів

img
2017-06-03
З недавнього часу список розвиваючих атракціонів поповнився ще однією розвагою під назвою Місто професій. Мало хто знає, що це новинка з розряду давно забутого старого. Але в сучасній реалізації у неї відмінні перспективи, в т.ч. в плані прибутковості.
img
2017-06-03
Власники розважального бізнесу знають, що рано чи пізно приходить час підвищити ціни на послуги, щоб зберегти рентабельність проекту. Але багато хто боїться, що такі заходи відлякають клієнтів. Як зробити це безболісно?
img
2017-06-02
Прокат електромобілів - бізнес не новий, але при зваженому підході прибутковий. Як би не змінювалися віяння моди, кататися діти хочуть завжди: на велосипедах, самокатах, роликах і особливо машинках.
img
2017-06-02
Щоб проект був успішним, важливо розуміти, за якими критеріями його обиратимуть відвідувачі. Перший раз вони прийдуть з цікавості. Потім будуть робити висновки і вирішувати, чи варто повторювати візит.
img
2017-06-02
Конкурентна боротьба в сфері атракціонів стає все жорсткішою. Поступово ніша заповнюється, підприємці роблять все можливе, щоб знайти нові методи для підвищення прибутку. Нерідко це лякає бізнесменів, тому вони так і не наважуються відкрити власну справу на ринку розваг.
img
2016-02-22
Літні атракціони, як стаціонарні, так і мобільні, досить різноманітні. Традиційно, до цієї групи відносять практично всі паркові моделі для відвідувачів будь-якого віку, включаючи екстремальні
img
2015-09-04
Перетворити звичайну гру в щось дивовижне і незабутнє допоможе надувне футбольне поле. Вибирайте вільну площадку, виділіть трохи часу для установки і дітям буде чим зайнятися, поки батьки відпочивають на природі, насолоджуються пікніком або зайняті роботою на дачі. Це чудова ідея для веселих змагань у літній період.
img
2015-08-26
Актуальною проблемою для будь-якого розважального центру стає контроль виручки на атракціонах. Експерти стверджують, що навіть дрібним підприємцям варто приділити час вибору оптимальної моделі устаткування, що дозволяє вести точний облік відвідувачів і оплачених квитків.
img
2015-08-24
Пінбол - аркадна гра з досить простим принципом. Ви просто контролюєте переміщення металевої кульки (кульок) по ігровому полю і намагаєтеся закотити їх в потрібні отвори, минаючи перешкоди. Зверху знаходиться захисне скло, тому поле закрите від пилу, попадання сміття і т.п., кульки не випадають.
img
2015-08-23
До числа таких атракціонів відносяться відеосімулятори, що дозволяють управляти віртуальною реальністю. При цьому використовуються всілякі пристрої, що імітують справжні: кермо, автомат, дошка для серфінгу і т.п. Щоб апарат не розчарував відвідувачів і власника, важливо знати, як вибрати якісний відеосимулятор.
img
2015-08-19
Сьогодні підприємцям, які працюють у сфері дитячих розваг, нерідко доводиться вибирати - замовити надувні батути з Китаю або віддати перевагу європейським виробникам. Експерти радять не орієнтуватися тільки на ціну, важливо пам'ятати про низку принципових нюансів.
img
2014-11-24
Є ігри, які завжди користуються попитом. До таких розваг можна віднести більярд і аерохокей. Коли розробники ламали голову над тим, як ще догодити користувачам, їм в голову прийшла ідея поєднати два столи докупи. Аерохокей і більярд в одному столі - це оригінально, дуже зручно, а в комерційному використанні ще й вигідно.
img
2014-11-20
КНР вдалося зробити неймовірне - за відносно короткий період країна досягла небаченого економічного зростання. Сьогодні товари з Піднебесної користуються чималим попитом, причому однією з ключових причин такої популярності є низька ціна. Атракціони з Китаю не виняток.
img
2014-11-12
Процес установки надувного атракціону дуже простий. При цьому важливо пам'ятати, що від якості монтажу залежить і безпека відвідувачів, і прибутковість бізнесу. Тому варто враховувати всі нюанси.
img
2014-10-22
Пропозиції з КНР досить різноманітні. Можна купити дитячі гойдалки, надувні атракціони, розважальні апарати, симулятори, каруселі, електричні машинки, залізниці і автодроми. Китайські товари обійдуться недорого навіть з урахуванням всіх податків і транспортування.
img
2014-03-19
Вибираючи той чи інший примірник, майбутньому власнику варто звертати увагу на технічні характеристики столу аерохокея. Саме від ключових параметрів спортивного атракціону залежить термін його служби, зручність експлуатації і в кінцевому підсумку прибутковість.
img
2014-03-11
Моделей дуже багато, постійно з'являються нові. За успішне здійснення місії апарат може видавати квиточки (redemption), але в цілому атракціони не є азартними і призовими. Оплата здійснюється за допомогою вбудованого жетоно чи купюроприймача, тому можлива автономна робота без контролю оператора.
img
2014-02-26
Ринок атракціонів в Україні динамічно розвивається. Якщо протягом 2012 року в сфері відпочинку, розваги та спорту було зареєстровано 1627 суб'єктів, то за 2013 їх кількість збільшилася до 1838. Серед них всього 295 юридичних осіб, решта - приватні підприємці.
img
2014-01-17
Дитячий паровозик присутній в каталозі лише небагатьох українських виробників. У Росії вибір вітчизняних моделей більше. І все одно більше 50 % пропозицій на ринку розваг - китайські моделі.
img
2014-01-17
Дитяча залізниця. Паровоз рухається по рейках - по вузькоколійній трасі. Всі атракціони такого типу вважаються парковими, працюють із застосуванням електричної тяги. Протяжність шляху може бути десятки або сотні метрів.
img
2014-01-17
Експерти запевняють, що купити атракціон "Angry Birds" варто, він гарантовано окупиться за місяць. Ціна атракціону "Рогатка" цієї модифікації в рази нижче екстремального, за варіант у звичайній комплектації запропонують заплатити 3-5 тисяч гривень. Встановити модель можна в будь-якому ТРЦ, в парку під відкритим небом, використовувати на святах.
img
2014-01-17
Атракціон "Рогатка" за принципом роботи схожий з ровагою "Катапульта". Сучасна паркова модель відноситься до розряду екстремальних. Вперше така розвага стала доступно відпочиваючим в 1995 році, з'явилася вона в результаті доопрацювання банджі-джампінгу. З часом атракціон модифікувався, але базова комплектація залишилася незмінною.
img
2014-01-11
Танцювальні апарати все частіше можна спостерігати в кінотеатрах, ТРЦ і розважальних центрах. Судячи з того, як захоплено діти і навіть дорослі намагаються встигнути за ритмом, гра і правда цікава. Вона піднімає настрій, допомагає розім'ятися і поліпшити швидкість реакції.
img
2014-01-11
Індустрія розваг активно розвивається, переживши період спаду після достатку часів СРСР. У парках ще досить багато моделей з минулого. Однак виробники атракціонів в Україні цілеспрямовано працюють над якістю, асортиментом і репутацією. Серед них всього кілька великих заводів, зате є хоч і невеликі, але заслуговуюючі довіру компанії.
img
2013-12-10
Змагання по влучності метання кілець можна назвати новим. Проте така розвага традиційно користується популярністю. Атракціон "Кільцекид" відноситься до категорії призових, легко "заводить" азартних відвідувачів і не вимагає істотних витрат. Грати можуть люди будь-якого віку. Це безпечно, просто і цікаво.
img
2013-12-09
Зима - не привід відмовлятися від розваг. Особливо, якщо вона сніжна. У розважальних центрах, ігрових кімнатах та інших приміщеннях, де можна встановити апарати, автомати, аерохокей та інші атрибути для відпочинку, все залишається як і раніше. Але які атракціони підходять для зими?
img
2013-11-19
Рідко парк або ярмарок обходиться без призових розваг. Саме до цієї категорії належить атракціон "Збий банки". У нього кілька модифікацій, кожен власник може вносити власні нюанси і коригувати правила. Але суть залишається незмінною - людині потрібна влучність, за яку дають приз. Атракціон популярний у багатьох країнах
img
2013-09-26
Головним джерелом доходу, як стверджують вже працюючі у цій сфері підприємці, завжди залишаються свята в місті, селищі і селі. У хорошому настрої мало хто пройде повз мобільного кінозалу з яскравим дизайном. Зазвичай перед входом вибудовується черга бажаючих потрапити всередину.
img
2013-09-20
Надувний стадіон - один з найоригінальніших варіантів пневмоатракціонов. Моделі такого типу можуть вдало урізноманітнити дозвілля. Якщо м'які гірки і "скакалки" дітям вже добре знайомі, повз такої незвичайної пропозиції вони точно не пройдуть.
img
2013-09-18
Оренда і продаж розважальних автоматів, як послуга, користується високим попитом в усьому світі. Зацікавленим покупцям Інтернет пропонує величезну кількість пропозицій від різних фірм-виробників, продукція яких відповідає смакам і бажанням різновікових груп користувачів.
img
2013-09-17
Атракціон «Турнік» - хіт сезону, оцінити по достоїнству який вже встигли чоловіки. Завжди впевнена у собі «сильна стать» не упустить можливості самоствердитися - виграти пам'ятний приз
img
2013-09-17
Автомати «Гоночні симулятори», на яких учасники гри мають можливість вибору найбільш вподобаних трас, автомобілів, часу доби, користуються величезною популярністю у підприємців, специфікою роботи яких є облаштування парків розваг.
img
2013-09-17
Дитячий атракціон «Паровозик» - чудова забава для малюків, що складається з одного великого вагона (локомотива) і декількох барвисто оформлених міні-вагончиків, призначених для перевезення восьми і більше маленьких пасажирів.
img
2013-09-16
Атракціон «Турнік» цілком може стати вдалим вкладенням з непоганою фінансовою віддачею. Він максимально простий, але працює з успіхом. У чому секрет?
img
2013-09-15
Відмінно провести час можна при будь-якій погоді. Очевидний тому доказ - надувні атракціони на снігу. Навіть взимку з такими яскравими моделями не буде холодно і нудно.
img
2013-09-12
Автомат для виробництва попкорну здатний перетворити звичайні кукурудзяні зерна в апетитні повітряні ласощі. Експлуатувати його можна як у приміщенні, припустимо, в кінотеатрі, торговому центрі, розважальній зоні, так і поза - у парку, виїздній торговій точці, будь-якому іншому місці масового гуляння.
img
2013-09-03
Футбол, але в зменшеному варіанті і без фізичних навантажень. Саме таку гру вдалося створити винахідникам кыкера (від німецького "kicker" - футболіст). Інші назви - настільний футбол, бейбі-фут, фусбол.
img
2013-09-01
Багато колись популярних розваг не змогли пережити конкуренцію і назавжди зникли з поля зору геймерів. Але тільки не пінбол. Сучасні користувачі із задоволенням вправляються у спритності і мало хто знає, що ця забава з'явилася досить давно.
img
2013-09-01
Атракціон "Ракета" творці зараховують до категорії екстремальних. На огородженій платформі закріплюється кран значної висоти (як правило, близько 70 метрів). За допомогою міцних тросів до його рухомої стрілі кріпиться металева конструкція, виглядає вона як ракета, але без обшивки.
img
2013-09-01
Сьогодні російський ринок атракціонів не належить конкретному монополісту, компаній-виробників достатньо. Природно, знаходяться вони в різних містах, відрізняються "віком", асортиментом і іншими нюансами. Але покупцеві дійсно є з чого вибирати.
img
2013-08-30
Призові атракціони - самі азартні пропозиції в будь-якому розважальному центрі або місці відпочинку. По суті, це захоплююча гра за встановленими правилами. Якщо учаснику вдається досягти поставленої мети, він забирає приз.
img
2013-08-29
Паркові атракціони - найпопулярніша група в індустрії розваг. На них завжди є попит, відповідно, з кожним днем з'являються все більш привабливі пропозиції. Причиною такого успіху можна вважати той факт, що атракціони під відкритим небом є практично в будь-якому місті.
img
2013-08-28
Парковий атракціон "Катапульта" (інші назви - "Рогатка", "Тарзанка", "Реверсний банджі") був винайдений в 1995 році Троєм Гріфіном. Він удосконалив вже існуючий в той час банджи, але зробив його більш придатним для масових розваг.
img
2013-08-24
Апарат відноситься до категорії призових. З'явився він відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність і продемонструвати швидку окупність. По суті, це нова версія старої доброї "Кран-машини", цікавіша і сучасніша. Особливо радує співвідношення функціонал / якість і доступна ціна автомата "Бульдозер".
img
2013-08-20
Як відомо, немає межі досконалості. І якщо вже отримувати задоволення від розваг, то максимальне. Швидше за все, саме цим принципом і керуються конструктори, створюючи найбільші атракціони в світі. Публіці залишається тільки дивуватися і захоплюватися.
img
2013-08-20
Страх - товар специфічний, але за задоволення полоскотати собі нерви люди готові платити. Таку можливість їм надають "Кімнати страху". З кожним роком подібних атракціонів стає все більше, втім, як і способів перелякати до нестями.
img
2013-08-20
Як провести вихідні жителям і гостям Києва? Як варіант, сходити в парк атракціонів. На щастя, у столиці їх кілька.
img
2013-08-20
Це питання часто задають гості Північної столиці, які чули про такий чудовий парк, але не знають що це і де. Називається він "Диво-острів", а знаходиться на Крестовському острові.
img
2013-08-17
Моделі створюють з урахуванням експлуатації в умовах низьких температур і тільки з міцних матеріалів. Але виглядають вони не менш яскраво і привабливо, тому цілком можуть конкурувати з варіантами для літнього відпочинку
img
2013-08-17
Атракціони на воді не можна вважати виключно літніми. Вони користуються популярністю не тільки на пляжах і курортах, можна не менш вдало підібрати варіант для аквапарку, розважального центру в приміщенні або басейну.
img
2013-08-17
Обов'язково варто випробувати міць своїх ударів на яскравому і популярному спортивному апараті "Боксер". Принаймні, він допоможе об'єктивно виміряти силу (на те він і силомір) і точно не дасть здачі в прямому сенсі цього слова. Для користувачів - чесно, безпечно і весело, для власника - ще й вигідно
img
2013-08-17
Виготовляють з міцного пластику, який витримує напористі удари суперників і численні випадіння за борт ігрового поля. При покупці аерохоккея власник отримує у комплекті кілька шайб, як правило, 2 або 4, максимум - 6. Тому варто подбати про те, щоб у оператора завжди був запас
img
2013-08-17
Стіл нагадує звичайний, але з гладкою поверхнею, захисними бортиками і щілинами на протилежних сторонах, які виконують роль воріт. Під ними розташований спеціальний отвір, через нього забита шайба знову повертається у розпорядження гравця.
img
2013-08-17
Ігровий автомат «Баскетбол» відноситься до розряду спортивних розваг. Спочатку він створювався як варіант для двох учасників, які могли позмагатися у влучності. Перемагав той, кому вдалося закинути більше м'ячів.
img
2013-08-17
"Родео" (Механічний бик) гарантовано принесе відвідувачам незабутні відчуття екстриму, а власнику - дохід. Колись подібні пристрої використовували виключно для підготовки до змагань з родео, але адаптований варіант став доступний в якості розваги, яка вже встигла стата популярною.
img
2013-08-17
Вперше "Сюрприз" з виносними опорами з'явився в 1974 році, поповнивши асортимент одного з найстаріших в Росії заводів "Атракціон". Розважальні конструкції цього лідируючого виробника в той час були встановлені практично у всіх парках СРСР
img
2013-08-17
За потужний сплеск адреналіну люди готові платити гроші і їхати на інший кінець світу. Приміром, туди, де є найстрашніші атракціони. Таких "лякаюючих" представників в індустрії розваг чимало, але існують і феноменальні лідери.
img
2013-08-17
5D мобільний кінотеатр можна перевозити - це основна його перевага. Власник сам вибирає місце розташування і переміщує кінозал в будь-який момент на свій розсуд. Всього 30 хвилин після чергового переїзду і атракціон повністю готовий до роботи.
img
2013-08-16
Всього налічувалося 23 виробника, які систематично радували радянських громадян новими розвагами. Для цього працювали кращі розробники, інженери та фахівці у сфері електроніки. Фінансової кризи не спостерігалося і грошей на це не шкодували. Середня ціна апарату коливалася в межах 2-4 тисяч рублів
img
2013-08-16
Аерохокей не можна назвати видовищним і "напханим" модними ефектами. Все гранично просто: практично хокей, але не на справжньому полі, а ігровому, що нагадує звичайний стіл. Суть в тому, що цей атракціон на диво довго зберігає популярність. Отже, залишається одним з найбільш прибуткових.
img
2013-08-16
Дитячі розважальні автомати - це саме той затребуваний сегмент ринку, який зараз активно розвивається. І абсолютно немає підстав припускати, що цей прогрес зупиниться в найближчому майбутньому, перспективи очевидні.
img
2013-08-16
Розважальний автомат "Тетріс" - це можливість перевірити швидкість своєї реакції і отримати приз. Яскраві кольори і оригінальний дизайн сучасного апарату змушують подивитися на давно знайому гру зовсім по-новому. Потрібно віддати належне, захоплююче змагання подобається багатьом.
img
2013-08-16
Власників, які прийняли рішення придбати торговий автомат для продажу жувальної гумки, в першу чергу привертає довговічність, абсолютна безпека, невеликий розмір і, звичайно, доступна ціна. Легкий апарат можна без труднощів перевести і швидко встановити на новому місці
img
2013-08-16
Діти намагаються зловити спеціальною вудкою іграшкову рибку з невеликого басейну. Це популярний атракціон "Рибалка", який вже встиг полюбитися не тільки маленьким мисливцям за водяною живністю, але і їх батькам.
img
2013-08-13
Ігровий автомат «Снайпер» користується популярністю серед відвідувачів будь-якого віку і статі. Яскравий дизайн, захоплююча гра, приємний звуковий супровід і легкість управління - ось що приваблює користувачів.