Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Купити атракціон "Турнік" - перспективи бізнесу

Атракціон «Турнік» цілком може стати вдалим вкладенням з непоганою фінансовою віддачею. Він максимально простий, але працює з успіхом. У чому секрет?

Все просто

Турнік можна поставити в будь-якій людній частині міста, особливо актуально на вихідних та під час проведення свят. Народ обов'язково зверне на нього увагу і поцікавиться, у чому суть випробування. А суть проста: за символічну плату провисіти на турніку всього 2 хвилини (рівно 120 секунд) і отримати свою нагороду (ящик пива, величезного плюшевого ведмедя для коханої, інший принадний приз). «Так запросто!» - Вигукне будь-який чоловік, і навіть деякі дівчата .
атракціон "Турнік"
На практиці зробити це не так просто і вдається 1-2 щасливчикам з двох-трьох сотень людей, що ризикнули. Адже є маленька хитрість конструкції, верхня поперечина, по суті, не закріплена, руки дуже швидко втомлюються, а тому провисіти 2 хвилини дуже проблематично.

Іншими словами, головна перевага «турніку» полягає в його простоті. Немає необхідності витрачати гроші на покупку витратних матеріалів, оплату електроенергії, технічне обслуговування і т.д. Конструкція розбирається і збирається за лічені хвилини, перевезти її можна в звичайній машині і навіть просто в руках.

Те, без чого успіху не домогтися

Звичайно, є одне «але». Доведется постаратися з рекламою, це ляже на плечі оператора - зазивали: симпатичної дівчини або жвавого хлопця, краще з мегафоном в руках. Ця людина повинна «заводити» публіку, підтримувати азарт, стежити за часом, використовуючи секундомір і за дотриманням правил. Наприклад, не можна висіти перехресним хватом . Від комунікабельності та вміння працівника ладити з людьми залежить 90% успіху. Звичайно, оператору доведеться платити зарплату, але «Турнік» того вартий.

Простіше кажучи, тих, хто думає, що можна купити атракціон «Турнік» і просто радіти прибутку, склавши руки, реальність розчарує. Однак при розумному підході атракціон не тільки швидко окупить себе, але і принесе власнику завидний дохід.