Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Аерохокей

Комерційні аерохокеї

Стіл для аерохоккея з'явився більше 50 років тому, просто як розвага. Але з часом на ньому навчилися заробляти гроші, що з успіхом роблять до цих пір.

Сьогодні комерційні аерохокеї для дітей і дорослих популярні як ніколи. Не кожен готовий встановити стіл для гри вдома, жертвуючи квадратними метрами. Зате в парках, ігрових кімнатах, ТРЦ, базах відпочинку, кафе і кінотеатрах вибудовується черга бажаючих виплеснути емоції і відчути азарт змагання. Люди відпочивають і розважаються, власник атракціону отримує прибуток.
Перевага комерційних аерохокеїв в тому, що вони не передбачають обмежень за віком і не вимагають фізичної підготовки. Це розширює коло потенційних відвідувачів і забезпечує успіх бізнесу. Моделі, призначені для інтенсивного використання, зазвичай більш надійні. Особливу увагу приділяють дизайну і комфорту для гравців, доповнюючи аерохокеї підсвічуванням, електронним табло контролю рахунку, музичним супроводом.

Апарат відрізняється хорошою пропускною здатністю, за день може відбутися 20-50 сеансів, під час вихідних і свят показники зростають. Сеанс триває недовго, попередня настройка перед кожною грою не потрібна, одночасно грають двоє, але є моделі, які розраховані на 4 учасників.

При розумній організації бізнесу ціна комерційного аерохокея окупається за кілька місяців використання. Можна встановити апарат в закладі, який працює цілодобово. Є водонепроникні столи, їх експлуатують круглий рік при будь-якій погоді. Вартість жетонів, якими здійснюється оплата, можна призначати на розсуд власника. Ці чинники збільшують прибуток від аерохокея.

Що стосується витрат, витратні матеріали не потрібні, якісні ключки і шайби служать довго. Необхідно оплачувати оренду і зарплату оператору. Але якщо купити комерційний аерохокей з жетоноприймачем або оснастити його купюроприйомником, постійний контроль з боку співробітника не знадобиться і апарат з успіхом буде працювати автономно.