Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Родео - механічний бик

Пропонуємо купити сучасний атракціон Родео - розвагу, повз яку пройти складно. Механічний бик надасть шанс проявити спритність і здатність зберігати рівновагу. Тварина буде брикатися з силою і швидкістю, встановленою оператором. Чоловіки, жінки, молоді люди, діти - від шанувальників азарту не буде відбою. І для кожного наїзника можна підібрати безпечний, але захоплюючий режим гри. Щоб влаштувати видовищне змагання, достатньо записати програму певної складності, зберігши послідовність рухів, траєкторію і амплітуду. Хто протримається довше всіх і стане переможцем?

Бик-родео виглядає стильно, заохочує відвідувачів на подвиги, швидко завойовує популярність, а власнику приносить вражаючий дохід. Змінні муляжі і батути на вибір виділять Ваш атракціон Родео серед конкурентів.
Така розвага дуже схожа зі спортивним змаганням, яке пробуджує дух суперництва і гарантує лавину незабутніх емоцій. Механічний бик піддається керуванню, можна автоматично встановити час гри, швидкість, вибрати послідовність його рухів, після чого операторові залишається лише натиснути на кнопку «Старт». Є можливість використовувати атракціон в різних модифікаціях, наприклад, вибрати вподобаний муляж тварини і міняти батути на свій розсуд.

Оскільки Родео - досить популярний вид розваг, багато виробників випускають подібні атракціони. Але термін їх служби, на жаль, часто залишає бажати кращого. Наші моделі виготовляються з кращих матеріалів і в суворій відповідності з усіма встановленими вимогами, в тому числі з урахуванням європейських стандартів безпеки. Тому Механічний Бик, придбаний у нас, прослужить довго, не розчарує непередбаченими перебоями в роботі і забезпечить стабільний прибуток.