Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Аерохокеї для дому

Спочатку аерохокей призначався виключно для аматорських розваг. І тільки потім "доріс" до такого рівня, коли на ньому стали не тільки заробляти, але і проводити професійні змагання. Проте, і сьогодні чимало охочих купити аерохокей для дому. Адже спортивні ігри набагато корисніші звички проводити вільний час перед комп'ютером або телевізором.

Є три основні категорії аерохокея: професійні, комерційні та аматорські. Від призначення безпосередньо залежить функціональність апарату і його ціна. Якщо потрібен стіл, щоб грати з членами сім'ї та гостями, підійде третій варіант. Найчастіше аматорські моделі пропонують виробники з Китаю, але зустрічаються і столи європейського виробництва.
Виробник:
Країна:
1 850 € / 72 200 грн.
Ціна аерохокея для дому набагато нижча, ніж вартість професійних і комерційних моделей. Це пояснюється тим, що такі зразки максимально оптимізовані. У більшості випадків вони не оснащені електронним табло для обліку голів, може бути вмонтований простий лічильник для ручного регулювання. Також не передбачені світлові ефекти і різноманітний звуковий супровід, немає жетоно- чи купюроприймача. Все перераховане дуже важливе для комерційних аерохокеїв, щоб залучити користувачів, зробити оплату більш зручною. Але для домашньої гри такі опції не потрібні і немає сенсу платити більше.

Більшість моделей для роботи необхідно підключити до електричної мережі. Але щоб максимально знизити ціну, деякі виробники випускають апарати для аматорської гри без отворів на поверхні, завдяки яким циркулює повітря, створюючи ефект польоту шайби. По суті, на такій поверхні шайба буде просто ковзати. Але принцип гри залишається незмінним - забити якомога більше голів у щілину-ворота на стороні суперника.

Серед аматорських апаратів є як яскраві дитячі моделі, так і столи для дорослих. Але якщо бюджет не обмежений і є бажання здивувати гостей столом з безліччю опцій, можна купити аерохокей для дому професійного рівня.