Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Механічні батути

Якщо встановити механічний батут серед інших атракціонів і перевірити, на що діти моментально звернуть увагу, сумнівів немає - переможе саме він. Це вдале поєднання улюблених розваг для малюків: ігровий майданчики, гірки й «стрибалки». Додатково є приголомшлива перевага, рухома частина величезної істоти відкривається і знову закривається! Потужні нагнітачі повітря з таймером змушують пащу "ковтати" діточок. Пригода зачаровує, але гарантовано безпечна. Кожна дитина хоче спробувати звільнитися з пастки, пострибати і проявити спритність.
Ви можете ознайомитися з асортиментом цього розділу, вибрати і купити механічний батут виробництва компанії VIV Inflatables (Польща). Усі без виключення моделі вдало відрізняються від переважної більшості «одноденних» атракціонів, якими сьогодні рясніє сфера розваг. Креативний дизайн, що запам'ятовується, сучасні тканини, яскраві стійкі кольори, дивовижна міцність швів і довговічність конструкції, максимальна простота збірки та обслуговування, адекватна ціна механічних батутів, гарантія від виробника, подальше післягарантійне обслуговування - на це завжди можуть розраховувати наші покупці.

Механічні батути - надувні батути з рухомими частинами. Немає необхідності ризикувати грошима, вибираючи сумнівну якість. Ми вивчили сучасний ринок і пропонуємо найкраще. Просто вирішуйте, яка модель підходить більше, радуйте малюків і отримуйте стабільний дохід!