Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувні гірки

Кількість парків атракціонів і розважальних центрів для дітей росте з кожним днем. Власникам дуже непросто конкурувати в таких умовах, це правда. Тим не менш, цілком реально не тільки вигідно відрізнятися на тлі конкурентів, а й удвічі збільшити кількість постійних відвідувачів своєю ігрового майданчика. Для цього достатньо обзавестися безпрограшним "тузом в рукаві": запропонувати дітям щось таке, від чого жоден з них не зможе відмовитися.
Аналіз багаторічних тенденцій та ринку сучасних атракціонів підтверджує, що малюки завжди були і будуть в захваті від гірок. Надувні гірки - не виняток і існують вони вже не перший рік. Здавалося б, чим ще можна здивувати? Можна! Ми пропонуємо особливі варіанти, над якими добряче попрацювали дизайнери, щоб звичайна надувна гірка перетворилася на яскравий, оригінальний, захоплюючий атракціон. Приміром, деякі з них прикрашені незвичайним принтом або навіть ручним розписом, більшість доповнено надзвичайними надувними деталями, не кажучи вже про різноманітність тематик.

Креативний дизайн - не єдина перевага надувних гірок, які пропонуємо ми. Кожна модель відповідає встановленим вимогам якості та безпеки. Що б ви не обрали, будь-яка гірка стійка до впливу вологи, цвілі, сонячних променів. Тому прослужить вона довго і не засмутить необхідністю ремонту вже після декількох тижнів експлуатації, що, на жаль, у випадку з неякісними атракціонами не рідкість. Крім того, наші надувні гірки легші більшості аналогів, перевезти їх і встановити на потрібному місці не складе труднощів.

Ніякої нудної одноманітності - серед безлічі якісних тематичних моделей кожен власник зможе підібрати атракціон, з яким його ігровий майданчик стане популярним. Адже більшість потенційних гостей таку пишність побачать вперше, вони з радістю будуть приходити в цей парк чи розважальний центр знову і знову, приводячи з собою друзів.