Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Настільний футбол

Настільний футбол, він же кікер, знайомий багатьом з нас ще з дитинства. Пам'ятаєте веселі ігри, де фігурки футболістів кріпилися на пружині, або варіанти трохи новіші, де можна було обертати ручки? Скільки азарту і задоволення!
Сьогодні можна купити настільний футбол зовсім іншого рівня. Сучасний, стильний і якісний. Він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, «заразить» духом суперництва всіх: членів сім'ї будь-якого віку, співробітників компанії будь-якого рангу і відвідувачів розважального закладу, від найяскравіших холериків до спокійних меланхоліків. Наприклад, в США щотижня понад два мільйони людей відпочивають за грою в кікер. Він захоплює! Це ще і вид спорту, по якому щорічно під егідою Міжнародної Федерації (ITSF) проводяться офіційні чемпіонати.

Який настільний футбол купити

У цьому розділі представлені виключно надійні варіанти настільного футболу, переважно провідного італійського бренду Garlando. Компанія займається виробництвом кікеров більше 60 років. Кожна модель стала втіленням європейського стилю і бездоганної якості.

На настільний футбол ціна відрізняється в залежності від його призначення і характеристик. У нашому асортименті є як моделі для комерційного використання (бари, кінотеатри, торгові центри, зали атракціонів і т.д.), так і варіанти для домашньої або офісної гри.

Деякі столи, наприклад, Master Champion, є адаптованими версіями кікерів для міжнародних змагань, тому можуть задовольнити вимоги професійних гравців або застосовуватися з метою навчання перед турнірами. Вони оснащені лічильником голів, зручним регулятором ніжок, комфортними каучуковими ручками.

Для аматорських поєдинків є можливість вибрати настільний футбол недорого. Вартість повністю виправдана якістю, ви отримаєте міцну конструкцію для комфортної та безпечної гри. Наприклад, модель F-200 з буковим покриттям користується попитом серед корпоративних клієнтів.

Є моделі кікерів зменшеного розміру, де грати зможуть двоє, столи, які можна сміливо встановлювати на вулиці, а також з системою антикражі куль, закругленими краями, можливістю установки телескопічних стрижнів і іншими перевагами. Ви зможете вибрати настільний футбол для гравців будь-якого віку і приміщення будь-яких розмірів. Всі моделі супроводжуються гарантією виробника.