Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Силоміри

Силоміри

Силоміри є досить затребуваним видом розважальних атракціонів. Вони однаково добре підійдуть для корпоративних свят, масових гулянь і приватних заходів. Спортивні атракціони розраховані на будь-які вікові категорії, тому цікаві і дітям, і дорослим.

Силоміри - це атракціони нового покоління, призначені не тільки для розваг, а й для тренувань. Атракціони боксерська груша, силомір молот, баскетбол та інші спортивні апарати сприяють вихованню спортивного духу, розвитку реакції і націленості на досягнення високих результатів.
Ми пропонуємо тільки оригінальні силоміри від європейських виробників атракціонів Jakar, WIK, Kalkomat і Kasan. У нас ви можете купити такі спортивні атракціони, як силомір молот, спортивний апарат боксер, силомір боксер, ігровий апарат баскетбол та ін

Представлені у нас силоміри відповідають європейським стандартам якості, що підтверджується наявністю сертифікатів та гарантією від виробника терміном на 2 роки. Завдяки наявності на нашому складі всіх необхідних запчастин і комплектуючих, ми виконуємо гарантійне та сервісне обслуговування апаратів на всій території України.

Наші силоміри встановлені в багатьох розважальних парках, торгових центрах і спортивних комплексах великих міст України, таких як Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ. Їх можна побачити в парках, на набережних і пляжах популярних українських курортів - Ялта, Євпаторія, Севастополь, Сімферополь. Наявність силових апаратів в будь-якій зоні відпочинку не дасть занудьгувати її відвідувачам і наповнить дозвілля яскравими враженнями та позитивними емоціями.