Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон Родео

Перш ніж купити атракціон Родео, варто звернути увагу на різні моделі. Варіанти відрізняються деякими характеристиками, наприклад, кількістю доступних швидкостей, параметрами і вагою муляжа тварини, нюансами дизайну. У всіх випадках ціна механічного бика окупиться швидко, кожна модель буде радувати відвідувачів без збоїв і приверне безліч фанатів за лічені дні. Але важливо підібрати атракціон, який ідеально підійде для установки на конкретному розважальному майданчику, тоді він принесе стабільний прибуток.

Яку б модель ви не вибрали, бик-родео однозначно завоює популярність. Він видовищний, гарантує підбадьорливий сплеск адреналіну і володіє сучасними функціями. Оператор може вибрати складність, враховуючи вік відвідувача, і навіть зберегти програму, щоб бажаючі могли змагатися в ідентичних умовах. Надайте людям можливість відчути себе приборкувачем!
12 700 € / 495 300 грн.
14 600 € / 569 400 грн.
17 200 € / 670 800 грн.
Компанія FunGroup є ексклюзивним представником на території України польського виробника розважальних пристроїв VIV Inflatables. На всі куплені Родео діє гарантія від виробника, ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування атракціону.

У комплект входить зручний пульт управління, піраміда (механічна основа), надувний батут до родео, муляж до родео, компресор. На пульті управління є додаткові програми для роботи зі сноубордом або дошкою для серфінгу. Атракціон механічний бик - родео ідеально підходять для різних заходів на відкритому повітрі і в приміщеннях.