Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувні замки-батути

Діти обожнюють будь-які солодощі, але торт зі свічками - це щось особливе. З ігровим майданчиком ситуація аналогічна. Малюки раді всім розвагам, але якщо встановити яскравий надувний замок, відбою від цікавих непосид точно не буде. Перспектива забезпечити своїй ігровій площадці приголомшливу відвідуваність не може не радувати власників. Але перш ніж купити новий надувний атракціон важливо вирішити диллему - який саме? У нашому каталозі, де представлені не тільки описи всіляких варіантів, а й фото, ви зможете без проблем визначитися з вибором.
Незважаючи на те, що надувні атракціони не можна назвати новинкою, їх популярність тільки росте. Яка дитина відмовиться від задоволення попустувати на батуті? Тим більше, що сучасні пропозиції відрізняються різноманітністю і креативними рішеннями. Це вже не просто майданчик для любителів пострибати. Діти можуть побувати в замку принцеси, екзотичних джунглях, дивовижному цирку, веселій фермі ... варіантів багато. Це весело, а ще - абсолютно безпечно, оскільки наші надувні замки створені з урахуванням всіх європейських стандартів.

Що пропонуємо ми? Надувні атракціони, які виготовляють тільки зі спеціальних перевірених матеріалів. Кожна модель відрізняється бездоганною якістю і довговічністю. Всі кольори, включаючи варіанти з ручним розписом, стійкі до впливу сонячних променів, не вигорять і залишаться такими ж яскравими навіть через кілька років інтенсивної експлуатації. Крім того, надувні батути, які представлені в нашому асортименті, важать набагато менше, ніж більшість існуючих аналогів, що значно спрощує процедуру монтажу.

З яскравим і оригінальним надувним замком-батутом ваш майданчик завжди буде улюбленим місцем відвідування для дітей та їх батьків.