Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Шайби і ключки

Без шайб і ключок грати в аерохокей неможливо. Більш того, якщо вони будуть неякісними, розвага не порадує, відвідувачі не захочуть повертатися і комерційний апарат може залишитися без прибутку. Такі, здавалося б, невеликі предмети насправді неймовірно важливі. Тому кожен виробник намагається надати покупцям можливість не тільки вибрати стіл, але й купити аксесуари для аерохокея.

Шайби й біти (ключки) зазвичай поставляються в комплекті зі столом. Для одного сеансу гри знадобиться 2 біти і 1 шайба. Але для оперативної заміни необхідно, щоб аксесуари завжди були в запасі. Аксесуари можуть бути загублені або з різних причин прийти в непридатність.
Шайби під час гри іноді вилітають за межі поля. Їх довговічність залежить від якості матеріалу і ваги. Легкий пластик гірше ковзає і швидше трісне. Крім того, датчик голів може не сприймати шайбу, яка важить надто мало, в підсумку рахунок не буде справедливим. Тому важливо купити шайбу професійного рівня, з надійного матеріалу, з оптимальною вагою і розміром. Традиційний діаметр - 70 мм. Зазвичай їх фарбують в яскравий колір, щоб простіше було встежити за траєкторією руху по столу, на поверхню може бути нанесений логотип виробника.

Якісна ключка прослужить довше. Її вага приблизно 125 грам, є зручна ручка, кругла робоча поверхня захищена м'якою змінною прокладкою з войлоку. Це важливо, щоб під час гри поверхня стола не дряпалася. Власнику простіше купити надійну ключку для аерохокея і періодично замінювати прокладки, які коштують дуже дешево, ніж потім купувати новий стіл за значну суму.

Шайби і ключки хорошої якості зроблять гру більш динамічною і захоплюючою, збережуть поверхню столу від пошкоджень і допоможуть уникнути зайвих витрат. Не дарма для професійних змагань з аерохокею вибирають тільки найкращі аксесуари від виробників з хорошою репутацією.