Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Найбільші в світі надувні батути

Уявіть собі 9-поверховий будинок. Як правило, його висота не перевищує 27 метрів. Дивно, але саме настільки підноситься атракціон, який удостоївся місця в книзі Рекордів Гіннеса - найвищий надувний батут Лев. Всього на метр нижче інший атракціон цього ж виробника, але він теж потрапив у рекордсмени - це самий великий надувний батут Гном. Сьогодні вони прикрашають парки Європи, продовжують дивувати батьків і дарувати приголомшливі розваги дітям. Кожен атракціон пропонує цілий комплекс для активного дозвілля. Тут є гірки, смуги перешкод, батути, ігрові майданчики і безліч захоплюючих елементів.
Виробнику, який не стоїть на місці, а намагається зробити максимум з можливого, мало створювати просто якісні і красиві атракціони. Польська компанія VIV Inflatables довела, що надувні конструкції можуть дивувати приголомшливими розмірами. Після того, як існуючі матеріали перестали відповідати сучасним вимогам, були впроваджені нові тканини Polymat і Plasticotta. Їхні характеристики в рази перевищили всі аналоги по еластичності, міцності, зносостійкості і довговічності. Але важать вони набагато менше. Це дозволило виготовити безпечні надувні комплекси небачених раніше габаритів.

Ці гігантські конструкції унікальні. Але найбільші у світі надувні батути можуть прикрасити будь-який парк . Наш інтернет-магазин володіє ексклюзивним правом на продаж цих комплексів і ми раді запропонувати вам купити надувні атракціони гігантських розмірів. Покупці отримують не тільки приголомшливу багатофункціональну модель, але ще і 2-х річну гарантію від виробника, а так само послуги з доставки, монтажу, якісний гарантійний та післягарантійний сервіс від фахівців нашої компанії. Найвищий надувний батут стане небаченої сенсацією у вашому місті!