Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
(099) 041-61-41 (097) 041-61-41 (063) 041-61-41
Новинки

Новинки - нові атракціони 2013-2014

img
Новинки розважального бізнесу: тунель Вортекс

Тунель Vortex - незвичайна новинка в світі розваг. Відвідувачам він гарантує шквал емоцій, а підприємцям надає відмінну можливість розширити або навіть почати бізнес. У креативного атракціону є інші назви: Black Hole (Чорна діра), Time Tunnel (Тунель часу), Sky-Vortex (Небесний Вихор), Ілюзіон.

Детальніше
img
Новинки розважального бізнесу 2016

Щоб розважальний центр не залишався без відвідувачів, власнику важливо тримати руку на пульсі, зокрема, не випустити з уваги новинки розважального бізнесу. Це особливо важливо для дитячих ігрових зон, адже сьогодні маленькі користувачі вже розпещені сучасними розвагами.

Детальніше
img
Лазерні ігри - новинки обладнання гра Fun House

Лазерні ігри поступово стають хітом, що не дивно. Деякі атракціони з багаторічною історією досі зберегли свою популярність, наприклад, вічні качалки і каруселі або аерохокей, який ніколи не набридне. Але з розвитком нових технологій завжди хочеться чогось незвичайного, яскравого і дуже видовищного.

Детальніше
img
Міжнародна Асоціація розважальних парків і атракціонів (IAAPA)

Міжнародну Асоціацію розважальних парків і атракціонів створили в 1918 році. Вже тоді виникла необхідність забезпечити підтримку індустрії розваг і ця комерційна організація приступила до роботи у співпраці з компаніями та дозвільними центрами всього світу.

Детальніше
img
Новинки атракціонів для пляжу

Розваги у води завжди користуються особливою популярністю. І коли здається, що придумати щось незвичайне вже складно, виробники знову дивують нас, представляючи новинки атракціонів для пляжу.

Детальніше
img
Новий вид надувних гірок - надувні гірки з трампліном

По суті, нові надувні батути з трампліном на спуску підняли цей вид розваг на небачений раніше рівень. Тепер гірки стали ще більш захоплюючими, стрибок і "зліт" на швидкості через невелику перешкоду гарантує здорову дозу адреналіну. Все абсолютно безпечно, але неймовірно захоплююче.

Детальніше
img
Виставка JAMMA у Токіо

Бажаючі відвідати найбільшу виставку ігор і розваг Азіатсько-Тихоокеанського регіону відправляються до Японії. Саме там у Токіо щорічно проводиться подія під назвою JAMMA Show (або Amusement Machine Show). Як правило, анонсують захід за кілька тижнів до Tokyo Game Show.

Детальніше
img
Виставка паркового обладнання IAAPA-Show

З 18 по 21 листопада цього року в США в черговий раз відбудеться одна з найбільших професійних виставок паркового обладнання - "IAAPA Attractions Expo 2013". Проводиться вона з ініціативи Міжнародної Асоціації Розважальних парків і атракціонів (IAAPA) і орієнтована на тих, хто працює в індустрії дозвілля

Детальніше
img
Російська виставка РАПВА-шоу

Кожен власник або керівник прагне придбати обладнання, яке відрізняється бездоганною якістю і безпекою, до того ж цікаве відвідувачам. Для тих, хто не хоче помилятися у своєму виборі, фахівцями Російської Асоціації Парків і Виробників атракціонів (РАПВА) вже понад 15 років успішно проводиться захід міжнародного рівня - РАПВА-шоу.

Детальніше
img
GTI Asia China Expo 2013: міжнародна виставка обладнання для індустрії розваг у місті Гуанчжоу (Китай)

Китай давно перегнав більшість європейських країн за рівнем розвитку технологій. Розважальна індустрія Піднебесної розвивається не менш стрімко, дивує своєю перспективністю і масою інновацій. Звичайно, це привертає увагу операторів зі світовим ім'ям і тому в Китаї проводяться грандіозні виставки. Одна з них - GTI Asia China Expo. Організатором виступає Haw Ji Co., Ltd., Проходить захід щорічно.

Детальніше
img
Аерохокеї компанії WIK - нові моделі

Компанія WIK на сьогоднішній день займає провідні позиції на ринку аерохокеїв в Європі , основний профіль - виробництво якісних аерохокеїв з яскравим дизайном, масою спецефектів і підвищеним терміном служби. На всі нові моделі столів для аерохокея діє безпрецедентний гарантійний термін у 2 роки, всі апарати зроблені в Польщі

Детальніше
img
Міжнародна виставка обладнання і технологій для індустрії розваг "Duman Show Tech"

У період з 17 по 20 жовтня 2013 Міжнародна виставкова компанія «Атакент-Експо» проводить Казахстанську Міжнародну виставку обладнання та технологій для індустрії розваг «Duman Show Tech 2013».

Детальніше
img
Виставка розважального обладнання в Україні

Міжнародна виставка розважального обладнання в Україні під назвою "Світ розваг" проводиться щорічно і не перестає переконувати відвідувачів в тому, що ця сфера активно розвивається. Проходить подія традиційно в Києві, в міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15

Детальніше
img
Нові атракціони - новинки в світі атракціонів

Мало того, що кількість атракціонів стрімко зростає, так ще й виробники наввипередки намагаються здивувати публіку надзвичайними новинками. 2013 не став винятком, нові розваги з'являлися або ось-ось з'являться в багатьох країнах світу.

Детальніше
img
Опис матеріалів POLYMAT і PLASTICOTTA

Фахівці постійно працюють над поліпшенням компонентів, використовуючи передові технології та враховуючи побажання клієнтів. І коли традиційні матеріали для надувних атракціонів перестали відповідати сучасним вимогам, ми з гордістю представили чудові тканини нового типу: PLASTICOTTA ™ і POLYMAT ™.

Детальніше