Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Російська виставка РАПВА-шоу

Серед різноманітного асортименту непросто підібрати найкраще рішення для парку або площадки. Адже кожен власник або керівник прагне придбати обладнання, яке відрізняється бездоганною якістю і безпекою, до того ж цікаве відвідувачам. Для тих, хто не хоче помилятися у своєму виборі, фахівцями Російської Асоціації Парків і Виробників атракціонів (РАПВА) вже понад 15 років успішно проводиться захід міжнародного рівня - РАПВА-шоу.
виставка РАПВА-шоу
Двічі на рік (березень і жовтень) більше 200 компаній з СНД та зарубіжжя з'їжджаються до Москви на РАПВА ЕКСПО, щоб презентувати свою продукцію, поділитися інноваціями та перейняти досвід. На стендах представлено всіляке обладнання для парків, аквапарків, центрів дозвілля, кінотеатрів і т.д. Тематика виставки дуже різноманітна, що й приваблює експонентів і відвідувачів.

На РАПВА ЕКСПО демонструють інноваційні паркові, надувні, водні, спортивні, екстремальні атракціони; якісне обладнання для укомплектування кінотеатрів, боулінгу, більярду, спортивних майданчиків; ігрові апарати і сучасні симулятори; тири, лазертаг, картинги, автодроми, різні інтерактивні ігри; вендингові та музичні апарати, платіжні термінали, контрольно-пропускні пристрої; садово-паркове обладнання; все для діагностики і подальшого технічного обслуговування обладнання і атракціонів.

На весняній виставці свої стенди представляли 230 компаній з 24 країн світу, а участь взяли більше 5000 відвідувачів. VII виставка «Атракціони та розважальне обладнання РАПВА ЕКСПО осінь - 2013» відбудеться 16-18 жовтня цього року. Проходити це значуща подія буде в павільйоні 55 московського ВВЦ. Організатором традиційно виступає РАПВА за підтримки IAAPA (Міжнародної Асоціації Парків і Атракціонів), а так само компанії TSI Ltd. Заповнити анкету учасників запрошують представників адміністрацій, керівників парків, власників центрів розваг, приватних підприємців, представників event-агенцій та всіх, хто працює в індустрії дозвілля.

Щорічна столична виставка заслужено завоювала репутацію відмінного майданчика для тих, хто хоче дізнатися про новинки галузі, знайти надійних партнерів, постачальників, продати або купити атракціони та розважальне обладнання, обмінятися досвідом з колегами.

Ще одна перевага РАПВА-шоу - навчальна спрямованість. Учасникам пропонують насичену ділову програму, можливість відвідати тематичні конференції, бізнес-тренінги, семінари та майстер-класи. Визнані професіонали і провідні компанії-виробники розповідають про те, як підвищити відвідуваність майданчика, вигідно орендувати обладнання, забезпечити користувачам безпеку, діляться нюансами ведення бізнесу.

Осіння виставка - відмінний час, щоб підвести підсумки річної роботи, скласти план на наступний сезон, заявити про себе і налагодити вигідні контакти.