Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячі каруселі

Каруселі завжди асоціюються з безтурботним дитинством. Хоча спочатку їх придумали для дорослих і випробували вже в XVI столітті. З часом карусель еволюціонувала і за правилом "все краще - дітям" стала називатися дитячою. Сьогодні атракціони набагато привабливіші перших зразків. А дитячі каруселі європейських компаній, представлені в цьому розділі, відрізняються ще й іншими безперечними перевагами: вони якісні, оригінальні, компактні і мобільні.

Будь-яка з цих каруселей - перевозная і поміщається в невеликій причепі на колесах. Атракціон можна транспортувати в потрібне місце, встановити на ярмарку, використовувати на фестивалі, в парку, на міській площі, в розважальному центрі, здати в оренду. Така мобільність завжди вигідніше з фінансової точки зору, ніж "прив'язка" до одного місця. Є можливість знаходити нових клієнтів і дивувати малюків, які подібного ще не бачили.
Ще одна вдала відмінність - надувні елементи. У нашому асортименті є дитячі каруселі різної тематики. Нагорі кожен атракціон прикрашає яскрава фігура тварини або казкового героя. В аналогічному стилі оформлений надувний дах і основа, тому атракціон виглядає як запрошення в чарівну казку.

Немає необхідності переживати про монтаж, установка продумана до дрібниць. Причіп розкладається, в комплекті все необхідне, включаючи пневматичний насос, електродвигун, пульт управління, крісла, щогли та інші комплектуючі. Можна регулювати швидкість, встановлювати час сеансу на свій розсуд. І якщо врахувати, що прибутковість атракціону забезпечує креативний дизайн, функціональність і якість, цим дитячим каруселям успіх гарантований.