Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Опис матеріалів POLYMAT і PLASTICOTTA

Компанія VIV спеціалізується на випуску атракціонів вже досить давно - з 2008 року. Ми зацікавлені в тому, щоб наші моделі відрізнялися не тільки оригінальним дизайном, а й бездоганною якістю. А воно, як показує практика, багато в чому залежить від властивостей матеріалів, які застосовуються у виробництві. Саме тому фахівці постійно працюють над поліпшенням компонентів, використовуючи передові технології та враховуючи побажання клієнтів. І коли традиційні матеріали для надувних атракціонів перестали відповідати сучасним вимогам, ми з гордістю представили чудові тканини нового типу: PLASTICOTTA ™ і POLYMAT ™.

POLYMAT ™

Polymat виготовляється на основі поліестеру. Якщо порівнювати цю тканину з традиційними варіантами для надувних атракціонів, очевидно, що новинка більш еластична, а це величезна перевага. Про це свідчать і результати масштабних тестів, в ході яких полотно для атракціонів багаторазово згинали і розтягували - всього було проведено 17 тисяч таких випробувальних сесій. Для порівняння: більшість матеріалів інших виробників витримували в кращому випадку 8-10 тисяч циклів тестування, тканина для надувних атракціонів-всього лише 2-5 тисяч циклів.

Всі компоненти пройшли сертифікацію ЄС, матеріал повністю відповідає європейським стандартам якості. Поверхня Polymat - глянцева. Однак, на відміну від існуючих аналогів інших виробників, вона не покривається лаком. Як показує практика, саме лакове покриття швидко втрачає привабливість: з'являються тріщини і плями, від яких практично неможливо позбутися. Покриття наших атракціонів збереже чистоту і красивий блиск навіть після кількох років експлуатації.

Ще одна перевага Polymat - вогнетривкість (сертифікати M2 і B1).
Вага матеріалу Polymat складає всього 610 г / м ². Інші тканини з наближеними характеристиками еластичності важать мінімум 730 г / м ². Висновок очевидний - наші атракціони набагато легші.

PLASTICOTTA ™

Plasticotta виробляється на основі поліаміду (нейлону) і є ідеальним рішенням для надувних атракціонів - матеріал неймовірно еластичний. Як би активно діти не скакали на батуті або гірці, натяг швів буде мінімальним. Як результат, атракціон прослужить набагато довше, ніж менш якісні моделі, і власникові не доведеться постійно латати місця з'єднань.

Що стосується тестів, вони теж підтвердили унікальну еластичність цієї тканини. Вона витримала 50 тисяч циклів випробувань і продемонструвала дивовижну зносостійкість. Plasticotta гарантовано "обганяє" інші матеріали по довговічності. Тканина важить всього 610 г / м ², але при розтягуванні так само міцна, як полотна з вагою 900 г / м ². Ці властивості Plasticotta дозволили компанії виробляти самі великі надувні конструкції. Деякі моделі досягають 25 метрів у висоту, займають площу понад 800 м ², важать близько 5,500 кілограм і спокійно витримують пориви вітру 50-90 км / год.

У атракціонів, виготовлених з матеріалу Plasticotta, поверхня матова і рельєфна. Лаком її не покривають, тому тріщин і плям можна не побоюватися, навіть через кілька років експлуатації атракціон залишиться чистим і красивим.

До ПВХ в складі матеріалу були додані компоненти, що запобігають появі цвілі, грибка і розмноження хвороботворних бактерій. Це дуже актуально, оскільки надувні батути встановлюють під відкритим небом і в місцях, де важко забезпечити професійний догляд. Крім того, призначені вони для активного відпочинку і діти обов'язково будуть потіти. Тканина з антибактеріальними добавками захистить відвідувачів від проблем зі здоров'ям.

Було б несправедливо не згадати ще про одну перевагу Plasticotta в порівнянні з іншими матеріалами. У цій тканині більше спеціальних пігментів, вона відмінно переносить вплив ультрафіолету і фарби не тьмяніють навіть через багато років експлуатації. Атракціон можна сміливо встановлювати під спекотними сонячними променями - оригінальні кольори залишаться такими ж яскравими.

Численні гідності тканин, підтверджені на практиці, не залишають сумнівів. Polymat і Plasticotta - сучасні матеріали найвищої якості, які ідеально підходять для виробництва надувних атракціонів.