Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Новинки атракціонів для пляжу

Розваги у води завжди користуються особливою популярністю. І коли здається, що придумати щось незвичайне вже складно, виробники знову дивують нас, представляючи новинки атракціонів для пляжу.


Одним з нових атракціонів для пляжного дозвілля стало творіння розробників з США - надувна плаваюча доріжка. Її товщина всього 2,5 сантиметра, ширина 1,5 метра, зате довжина перевищує 5 метрів. Оригінальний килим виготовлений з міцних і еластичних матеріалів, армованих дротом. Зовні атракціон нагадує звичайний каремат і виглядає не особливо надійно. Але він спокійно витримує до 1000 кілограм ваги. А це означає, що на доріжці без проблем розміститься до 10 дорослих і набагато більше дітей. Надувають новинку спеціальним насосом.
килимок - проста розвага з масою варіантів використання
М'який килимок - проста розвага з масою варіантів використання. Можна розташуватися на поверхні командою і перевіряти, хто втримається довше за всіх, сидіти на ньому, лежати, стрибати, використовувати для розбігу, щоб потім пірнути у воду. Особливо кмітливі беруть доріжку з собою на риболовлю замість човна і навіть використовують як дошки для серфінгу, оскільки нижній шар ковзає. Еластичні грані і м'яка поверхня виключають травми. Новинка дозволена відвідувачам від 3-х років, підійде для будь-якої водойми - як прісної, так і солоної. При транспортуванні згортається в компактний рулон і упаковується в сумку, важить всього 24 кг. Ціна близько 2 тисяч доларів.
надувний душ
Надувний душ - ще один креативний атракціон , який за лічені дні полюбився відвідувачам пляжів. Це куля, діаметр до метра. Він може бути оформлений у вигляді яскравого м'яча, прикрашений малюнками або розфарбований на зразок глобуса. По периметру розташовують близько 6 розбризкуючих форсунок, в комплекті є кріплення для шланга (0,5 дюйма). Кольорова куля підключається до крана з водою і перетворюється на освіжаючий атракціон. М'яч, що розбризкує воду можна підкидати вгору, через нього перестрибують, використовують, щоб освіжитися і ополоснутися від піску. Ціна надувного атракціону - в межах 150 доларів.
водяний хокей
Новинкою серед пляжних атракціонів став і водяний хокей. Ігрове поле розміром приблизно 1,5 на 3 метри можна швидко розгорнути, встановити ворота і підключити воду (знадобиться шланг). Поверхность "всіяна" маленькими отворами, через них цівками витікає вода, по краях бортики з ПВХ. У результаті виходить щось середнє між басейном і хокеєм з ковзаючою поверхнею. Гравці беруть м'які ключки і спеціальну шайбу, щоб битися за ворота в освіжаючій воді. Водяний хокей можна використовувати не тільки на пляжі, підходить для пікніків і дач.