Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Лазерні ігри - новинки обладнання гра Fun House

Лазерні ігри поступово стають хітом, що не дивно. Деякі атракціони з багаторічною історією досі зберегли свою популярність, наприклад, вічні качалки і каруселі або аерохокей, який ніколи не набридне. Але з розвитком нових технологій завжди хочеться чогось незвичайного, яскравого і дуже видовищного. Інноваційні ігри дивують, захоплюють і доставляють море задоволення.


Багато виробників сьогодні роблять ставку на лазерні ігри, новинки обладнання не обходяться дешево, але завжди користуються попитом і відмінно окупаються. Інтерактивна розвага підійде для будь якого центру сімейного відпочинку, луна-парку, боулінг-клубу. Лазерний промінь розроблений таким чином, щоб очі під час гри не постраждали. Тому такі апарати, придбані у перевірених виробників, повністю безпечні для здоров'я.
Лазерні гри - новинки обладнання гра Fun House
Однією з нових моделей стала гра Fun House, створена компанією UNIS. Це вдале поєднання можливостей механічного атракціону з перевагами сучасного відеоапаратами, доповненого лазерною зброєю.

По суті, це два захоплюючих атракціона в одному комплексі. Відвідувачі переміщаються по рейках у вагончику-візку, пересування йде по колу. У центрі встановлена ​​башта з 8 LCD-моніторами 42 дюйма (по 4 монітора з кожної сторони). На екранах з'являються цілі, гравці повинні прицілитися і влучно потрапити в них зі своєї зброї, бластери закріплені на візках і можуть обертатися. Таким чином кожен пасажир паровозика заробляє очки. При цьому яскравість і HD-якість зображення однозначно радує.

Атракціон Fun House займає відносно небагато чому місця, знадобиться майданчик всього 9х6 метрів, висота конструкції 2,2 метра. Тому розмістити його можна навіть в компактному ігровому центрі, проте прохідність досить хороша. Одночасно зіграти можуть до 8 учасниць, відповідно кількістю місць у вагончиках. Батьки із задоволенням прокотаються з дітьми, поміститься навіть вся родина або весела компанія. Передбачено 4 рівня складності, так що навіть гравцям з найкращою швидкістю реакції нудьгувати не доведеться.