Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Новий вид надувних гірок - надувні гірки з трампліном

Ще років 10 тому надувні батути були незвичною екзотикою для більшості міст. Це відносно молодий вид розваг, в країнах пострадянського простору яскраві атракціони - "стрибалки" з'явилися тільки на початку 90-х. Все починалося з примітивних моделей, сьогодні одна за однією дебютують оригінальні новинки. Завдяки цьому надувні батути ніскільки не приїдаються, а бізнес залишається одним з найбільш прибуткових.

Надувна гірка з трампліном
Нещодавно вперше на ринку розваг з'явилися унікальні атракціони - надувні гірки з трампліном. Представила їх польська компанія VIV Inflatables. Вона вже не перший рік досягає успіху в цій сфері, поставляє продукцію на всі континенти, офіси з продажу успішно працюють у США, Австрії, Іспанії, Росії, Єгипті, Словаччини, ОАЕ та інших країнах.

По суті, нові надувні батути з трампліном на спуску підняли цей вид розваг на небачений раніше рівень. Тепер гірки стали ще більш захоплюючими, стрибок і "зліт" на швидкості через невелику перешкоду гарантує здорову дозу адреналіну. Все абсолютно безпечно, але неймовірно захоплююче.

Представити користувачам нові атракціони прагне кожен виробник. Але на прикладі китайських моделей неважко помітити, що спроби зробити щось креативне, на жаль, далеко не завжди супроводжуються гідною якістю. Нові надувні гірки з трампліном компанії VIV Inflatables - це не тільки приголомшливий дизайн, а й неодноразово перевірені бездоганні властивості виробів, сотні тестів матеріалу, міцність, довговічність і безпека.

Сьогодні покупцям доступна нова серія надувних атракціонів з трампліном на спуску. Кожна модель оригінальна, сучасні матеріали Polymat і Plasticotta дозволяють створювати конструкції значних розмірів. Одна з них - нова надувна гірка з трампліном Діно Gigant Professional. Яскравий батут 11-метрової висоти з двома поверхнями для спуску щедро прикрасили надувними пальмами, а зверху розмістили велику фігуру малюка - динозавра.
Нова надувна гірка батут з трампліном Діно
Ще одна нова модель - Пірат Gigant Professional, виглядає вона не менш чудово: величезні розміри, вражаюча довжина гірки, неймовірно яскраве поєднання кольорів і цілий піратський корабель з палубою, кермом і фігурою корсара в тільняшці в оточенні високих пальм. Не обійшлося і без дивного дебюту. Надувна гірка з трампліном Яблуко Gigant Professional - втілення оригінальної ідеї. Цей міні-сад радує око незвичайними забарвленнями і стане відкриттям для будь-якої дитини.
Нова надувна гірка з трампліном Пірат
Всі нові моделі надувних гірок - потенційна сенсація для парку або розважального закладу. Кожна відрізняється оригінальною ідеєю і якісним виконанням. Звичайно, головною особливістю залишається можливість отримати незабутні відчуття, з'їжджаючи вниз. І якщо запропонувати дітям вибрати між надувною гіркою з трампліном і без, сумнівів немає, вони точно оберуть перший варіант. Малюкам подобається незвичайна новинка, а тому у неї є всі шанси швидко завоювати лідерство на ринку надувних атракціонів.