Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

GTI Asia China Expo 2013: міжнародна виставка обладнання для індустрії розваг у місті Гуанчжоу (Китай)

Китай давно перегнав більшість європейських країн за рівнем розвитку технологій. Розважальна індустрія Піднебесної розвивається не менш стрімко, дивує своєю перспективністю і масою інновацій. Звичайно, це привертає увагу операторів зі світовим ім'ям і тому в Китаї проводяться грандіозні виставки. Одна з них - GTI Asia China Expo. Організатором виступає Haw Ji Co., Ltd., Проходить захід щорічно.
GTI Asia China Expo 2013: міжнародна виставка обладнання для індустрії розваг у місті Гуанчжоу (Китай)
Міжнародна виставка GTI (Game Time International) друга за величиною серед подій подібного типу на території Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Вона лише трохи поступається виставці подібного роду JAMMA, яку проводять сусіди - японці в Токіо.

У 2013 році учасники вже 5- ї виставки азіатських ігрових автоматів GTI ( Game Time International ) знову зберуться в Китаї ( місто Гуанчжоу) в період з 26 по 28 вересня. Проходити захід буде у виставковому центрі China Import and Export Fair Pazhou Complex.

Серед товарів , які планують представити , будуть моделі практично для всіх сфер ігрової індустрії. Це класичні та інноваційні автомати , атракціони для різних вікових груп користувачів , ігрові машини і комплектуючі , розважальне обладнання , в т.ч. з технологією віртуальної реальності 3D , а так само комп'ютерні ігри , консолі , монітори , мультимедіа технології, обладнання , програми для інтернет -кафе і казино , багато іншого.

Виставка GTI Asia China Expo давно завоювала репутацію однієї з кращих платформ для тих , хто хоче налагодити ділові відносини з китайськими виробниками , знайти нових покупців або вийти на галузевий ринок цієї країни. Як і минулого року , свої стенди з новинками продемонструють лідери індустрії . Всього буде представлено близько 100 компаній- учасників не тільки з Китаю , але також з Японії , Тайваню, Кореї і Гонконгу . А відвідувачів напевно чекає маса захоплюючих сюрпризів.