Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Новинки розважального бізнесу: тунель Вортекс

Тунель Vortex - незвичайна новинка в світі розваг. Відвідувачам він гарантує шквал емоцій, а підприємцям надає відмінну можливість розширити або навіть почати бізнес. У креативного атракціону є інші назви: Black Hole (Чорна діра), Time Tunnel (Тунель часу), Sky-Vortex (Небесний Вихор), Ілюзіон. Конструкція сама по собі проста, зате який ефект!

Що таке космо-тунель Вортекс

Цінителі фантастичних пригод пам'ятають епізоди, коли головні герої переміщалися в інший простір або час крізь спеціальний тунель. Саме цю ідею підхопили творці атракціону. План виявився неймовірно вдалим, популярність новинки зростає рекордними темпами.
Новинки розважального бізнесу: тунель Вортекс
Що ж таке Вортекс? Тунель споруджують з дерев'яних або металевих кілець, потім поверхню обшивають пластиковими або текстильними матеріалами. Відвідувач заходить у велику трубу через вхід, оснащений поручнями.

Коли конструкція починає обертатися, створюється відчуття втрати орієнтації, немов ти реально потрапляєш в інший простір. Ефект посилюється потужної акустикою і неоновим освітленням з використанням калейдоскопа ультрафіолетових ламп. Бажано створити максимальний вплив на всі органи чуття, чим більше адреналіну, тим цікавіше.

Де розмістити Vortex

Вихор розваг стане прибутковим одиночним атракціоном, але його можна використовувати і в комплексі з іншими розвагами. Величезна перевага в тому, що Вортекс працює не тільки в стаціонарному, але і в мобільному режимі. Не важко буде розібрати його і перевезти в місце, де потенційних клієнтів більше, наприклад, під час проведення міських свят.

Атракціон відрізняється високою пропускною здатністю і ще не «приївся», тому окупається швидко. Оснащений пультом управління, для контролю роботи конструкції досить одного оператора. Відповідно, витрати на оплату праці персоналу будуть мінімальними.

До слова, вікових обмежень у новинки немає, оскільки відсутні ризики і фізичні навантаження. Все залежить від дизайну і способу розміщення.

Як варіант, тунель Vortex може послужити вражаючим входом в розважальний комплекс: кімнату страху, центр дитячих атракціонів, мотузкове містечко, дзеркальний лабіринт, тематичний парк та інше. Можливостей візуального оформлення багато, що дозволяє підібрати варіант під будь-яке завдання.