Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Аерохокеї компанії WIK - нові моделі

Різниця між першими моделями аерохокея і сучасними аналогами величезна. Для збільшення азарту і видовищності у гру додали нові елементи : світлодіодне підсвічування, електронне табло з системою автоматичного ведення рахунку, водонепроникну поверхню столу, що дає можливість установки столу для аерохокея під відкритим небом. Тепер можна купити столи для аерохокея різні за висотою та конфігурацією.


Компанія WIK на сьогоднішній день займає провідні позиції на ринку аерохокеїв в Європі , основний профіль - виробництво якісних аерохокеїв з яскравим дизайном, масою спецефектів і підвищеним терміном служби. На всі нові моделі столів для аерохокея діє безпрецедентний гарантійний термін у 2 роки, всі апарати зроблені в Польщі, при виробництві використовується запчастини, комплектуючі і електроніка тільки від європейських постачальників.

Яскрава модель з дизайном у стилі голлівудських екшинів та ніжками з підсвічуванням. Вся статистика гри відображається на електронному табло, доступна гра як удвох, так і вчотирьох.
Аерохокей FOUR MONSTERS
Оригінальна модель аерохокея із зігнутим ігровим полем і водонепроникної поверхнею - тільки за ці якості потрібно купувати аерохокей "SKATE WATERPROOF" не роздумуючи. Ультрафіолетове підсвічування ігрового поля, обмежувачі з боків і розділяюче захисне оргскло - додаткові приємні особливості аерохокея.
Аерохокей SKATE WATERPROOF
Представник сімейства нових водонепроникних аерохокеїв хай-енд рівня з максимально гнучким налаштуванням всіх параметрів : регулюється висота, програмування жетоноприймача на певний вид жетонів, індивідуальна настройка звукових і візуальних ефектів.
Аерохокей SHARK WATERPROOF
Аерохокей "GAMELAND BABY" - справжній дитячий аерохокей, розрахований на гравців з віком 4-12 років. На електронному табло відображається рахунок і час до кінця гри, корпус апарату оздоблений в грайливому мотиві.
Аерохокей GAMELAND BABY
Нова модель дитячого аерохокея з прозорою перегородкою посередині столу і сучасним екраном. 4 ніжки столу забезпечені підсвічуванням. Висота апарату 67 сантиметрів і розрахована на дітей віком до 12 років.
Аерохокей MAGIC BABY
Солідна модель аерохокея з великим ігровим полем, класичний проект компанії WIK зі світильником, закріпленим на арці. Всі стандартні атрибути столу для аерохокея знайшли застосування і тут: гра супроводжується світловими і голосовими ефектами, роздільне оргскло і програмований електронний монетоприймач.
аерохокей gold
Новинка - перший по справжньому дитячий аерохокей зі 100% водонепроникністю, всі частини столу (ніжки, поле і борти) підсвічуються, а звукові та візуальні ефекти зроблять гру набагато цікавішою.
Аерохокей MAGIC OUTDOOR