Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Нові атракціони - новинки в світі атракціонів

Мало того, що кількість атракціонів стрімко зростає, так ще й виробники наввипередки намагаються здивувати публіку надзвичайними новинками. 2013 не став винятком, нові розваги з'являлися або ось-ось з'являться в багатьох країнах світу.

«Хатина в лісі». Творці цього моторошного атракціону надихнулися однойменним фільмом відповідного жанру. У парку розваг Universal Orlando створили точну копію лісового будиночка з кінокартини. Там відвідувачам належить поблукати між кімнатами-комірками, у кожній з яких сміливців буде чекати неабиякий кошмар, точно як в епізодах фільму жахів. Зомбі, маніяки, величезні плазуни і всілякі мутанти - цього добра вдосталь. Відвідувачі знаходяться в повній безпеці, але понервувати і покричати їм все-таки доведеться.

Bed Bike. Цей кумедний атракціон порадує жителів і гостей Берліна. Придумав його місцевий винахідник Ріхард Екекс, піклуючись про комфорт туристів. Тепер пам'ятки міста можна подивитися, особливо не напружуючись, а просто лежачи на чотирьохколісноих двоспальних ліжках з м'якими подушками і затишною ковдрою. Це "велоліжко" нагадує рікшу, обладнаним електродвигуном і звичайними педалями. Комфортний атракціон вже досить популярний серед мандрівників. Вони із задоволенням купують квитки на «Berlin Horizontal» - тур, що пропонує покататися по Берліну в горизонтальному положенні.
атракціон Bed Bike Berlin Horizontal
Український Аероліфт. Цей атракціон поки ще в планах київської влади, але обіцяють, що ось-ось у Гідропарку можна буде покататися на величезній повітряній кулі. На висоті 100-150 метрів одночасно зможуть побувати 15 чоловік - саме стільки вміщує кошик.

Величезний лабіринт нещодавно з'явився на центральній алеї в московському ВВЦ. Заплутані коридори, які займають 150 кв. метрів, із задоволенням відвідають батьки з дітьми, і поки малюки зайняті пошуками виходу, дорослі можуть підказувати їм з високої оглядової вежі. На ігровому майданчику одночасно перебуває до 80 осіб. Тому, хто знайде вихід швидше за всіх, обов'язково вручать приз. Схему лабіринту постійно міняють, а імена переможців пишуть крейдою на дерев'яній стіні.
Величезний лабіринт
Американські гірки Thrill-O-Matic. Ідея гірок, звичайно, не нова. Але в одному з парків Великобританії, який вважається одним з 20 найкращих у світі, цей атракціон вирішили присвятити пластиліновим героям мультфільму про Уолліса і Громіта. Шедевр обійшовся творцям приблизно в 5 мільйонів фунтів, будували його близько 2-х років. Величезна гірка оформлена у вигляді барвистих відомих епізодів з мультика і вже приваблює натовпи туристів, тому неймовірні витрати творців окупаються дуже швидко.
Американські гірки Thrill-O-Matic
Emirates Aviation Experience. У Лондоні встановили унікальний атракціон, який не має аналогів у світі, займає він 300 кв. метрів. Це реалістичні симулятори видовищних польотів легендарних Boeing 777 і Airbus A380. Нічого подібного раніше відвідувачі точно не бачили. Їм належить вперше випробувати неймовірні відчуття, коли авіаційна машина, яка важить не менше 600 тонн, з шумом відривається від землі і злітає на висоту 12 тисяч метрів. Симулятори оснащені приголомшливими візуальними ефектами, вражаючі пейзажі чергуються. Можна не тільки помилуватися красотами, але ще й потренуватися успішно здійснювати зліт і посадку.