Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виставка розважального обладнання в Україні

Міжнародна виставка розважального обладнання в Україні під назвою "Світ розваг" проводиться щорічно і не перестає переконувати відвідувачів в тому, що ця сфера активно розвивається. Проходить подія традиційно в Києві, в міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15. Організацією займається виставкова фірма "Троян", підтримку забезпечує Асоціація аквапарків та Асоціація працівників культури України.
Виставка розважального обладнання в Україні
Кому цікава виставка? Керівникам підприємств і приватним підприємцям, діяльність яких пов'язана з індустрією розваг: виробництвом або постачанням розважальних атракціонів та автоматів, організацією роботи ігрових центрів та дитячих заходів. Участь у ній беруть провідні виробники та спеціалізовані компанії, як вітчизняні, так і зарубіжні. Це відмінна можливість продемонструвати новинки, інноваційні технології та оригінальні рішення, заявити про себе, залучити замовників, провести переговори, укласти вигідні контракти.

У рамках заходу щорічно проходять тематичні конференції, семінари, майстер-класи та презентації фірм. Учасники можуть дізнатися про актуальні тенденції індустрії, про те, як ефективно управляти розважальним бізнесом, грамотно підібрати обладнання, залучити відвідувачів, отримати максимальний прибуток від вкладених коштів.

4-6 березня 2014 виставка розважального обладнання у Києві відбудеться вже у 8-й раз. У тематичних зонах планують представити сучасне обладнання для парків, аквапарків, пляжів та дитячих спортивних майданчиків, стаціонарні та мобільні 3D/4D/5D/6D кінотеатри, надувні і водні атракціони, всілякі ігрові автомати та симулятори, інтерактивні ігри, вендінг-машини, світлове обладнання та багато іншого для організації відпочинку. Крім того, очікується проведення конференції на тему "Нові концепції розважальних центрів - чотири грані успіху". Вхід на виставку вільний.