Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виставка паркового обладнання IAAPA-Show

З 18 по 21 листопада цього року в США в черговий раз відбудеться одна з найбільших професійних виставок паркового обладнання - "IAAPA Attractions Expo 2013". Проводиться вона з ініціативи Міжнародної Асоціації Розважальних парків і атракціонів (IAAPA) і орієнтована на тих, хто працює в індустрії дозвілля. Місце проведення: Орландо, Orange County Convention Center.


На стендах компаній-учасників будуть демонструватися унікальні атракціони, всіляке обладнання для облаштування парків, інноваційні моделі ігрових апаратів і автоматів, ефективні системи безпеки, широкий асортимент відеоігор, пристрої для оснащення кінотеатрів і центрів дозвілля.
Виставка паркового обладнання IAAPA-Show
Вперше професійну виставку IAAPA анонсували в 1918 році. З тих пір більше 25000 фахівців з 88 країн і близько 1000 компаній щороку з'їжджаються в одне з міст США, щоб поділитися досвідом і представити свої новинки. Якщо спробувати зібрати воєдино кілька великих заходів подібного типу, IAAPA-Show однозначно виграє за масштабами, оскільки виставкові зали займають не менше 40000 кв. м.

Ця значуща для всесвітньої індустрії розваг подія переслідує кілька цілей. По-перше, організатори намагаються донести до відвідувачів найактуальнішу інформацію, забезпечити обмін міжнародним досвідом, щоб кожен керівник і власник бізнесу в цій сфері зміг забезпечити відвідувачам повноцінне і безпечне дозвілля. По-друге, виставка "IAAPA Attractions Expo" зарекомендувала себе відмінним майданчиком для бажаючих розвиватися. Тут можна обзавестися цінними контактами, знайти партнерів, відкоригувати свої плани, окреслити нову ефективну стратегію розвитку.

Основний акцент організатори роблять на презентацію високих технологій: представляють новітнє устаткування і унікальні розробки виробників. У рамках події учасникам надають можливість перейняти досвід у експертів з різних країн, для цього проводять тематичні конференції, майстер-класи та семінари. Приміром, в 2012 році запропонували більше 80 таких освітніх заходів. Обговорюються питання організації та проектування парку будь-якого типу (дитячого, сімейного, водного і т.д.), експлуатації атракціонів, інших нюансів роботи в цій індустрії.

Для всіх зацікавлених осіб "IAAPA Attractions Expo" - відмінний шанс отримати актуальний огляд сучасних тенденцій на міжнародному ринку дозвілля, розширити кругозір і потім застосувати на практиці цінні ідеї для успішності свого бізнесу.