Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Міжнародна Асоціація розважальних парків і атракціонів (IAAPA)

Міжнародну Асоціацію розважальних парків і атракціонів створили в 1918 році. Вже тоді виникла необхідність забезпечити підтримку індустрії розваг і ця комерційна організація приступила до роботи у співпраці з компаніями та дозвільними центрами всього світу.


Сьогодні IAAPA уповноважена представляти інтереси понад 43000 виробників атракціонів, виробників паркового обладнання та інших компаній, які спеціалізуються на забезпеченні роботи розважальних центрів і всіляких зон дозвілля в 90 державах світу.
Міжнародна Асоціація розважальних парків і атракціонів (IAAPA)
Головний офіс Асоціації знаходиться в США (штат Вірджинія, місто Олександрія). Крім того, функціонують регіональні представництва: у Мехіко Сіті, Брюсселі та Гонконзі.

Над чим працює IAAPA

Організація вважає пріоритетними наступні принципи:

- Забезпечення безпеки розважального бізнесу, включаючи відповідність всім стандартам і законодавчим нормам.

- Гарантія якісного сервісу у всіх парках і розважальних зонах.

- Виключно чесний і відповідальний бізнес у сфері розваг.

- Заохочення співпраці між виробниками, постачальниками та розповсюджувачами, на основі принципів конфіденційності, захисту прав інтелектуальної власності, дотримання термінів договорів.

- Розвиток відносин між членами Асоціації у всьому світі.

IAAPA існує вже майже 100 років, проте проблем у сфері парків і атракціонів, які необхідно вирішити, ще безліч. Приміром, було підготовлено звернення до ЄС з проханням вжити заходів для поліпшення бізнес-середовища в цій галузі. Маніфест містив 8 ключових проблем, також пропонувалися можливі шляхи вирішення. На думку керівників Міжнародної Асоціації, розвиток індустрії відпочинку в Європі приверне більше туристів, відповідно, це позитивно позначиться на економіці країн Європейського союзу.

Крім того, періодично організовуються семінари та виставкові події індустрії розваг різних масштабів. Один з таких заходів проводиться за підтримки Китайської Асоціації (CAAPA). Павільйони виставки-ярмарку IAAPA Asian Expo, найбільшої події в індустрії розваг Азії, залучають більше 200 підприємств з 60 країн, це близько 3000 учасників.
Міжнародна Асоціація розважальних парків і атракціонів IAAPA
На подібних виставках, організованих за підтримки IAAPA, представляють не тільки атракціони (бамперні машинки, каруселі, батути та інше), але також ігрові автомати і вендингові апарати, різні симулятори, обладнання для аквапарків і картингу, аркадні ігри, дисплеї, ігри-пригоди і відеоігри, моделі для скелелазіння, пропускні системи, запасні деталі та інше. Словом, все, що може знадобитися для організації бізнесу в цій сфері.

На офіційному сайті Міжнародної Асоціації http://www.iaapa.org (версія англійською) можна дізнатися свіжі новини, знайти необхідний атракціон або постачальника комплектуючих, записатися на найближчий тематичний вебінар або конференцію, забронювати місце на наступній ярмарку.