Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виставка JAMMA у Токіо

Бажаючі відвідати найбільшу виставку ігор і розваг Азіатсько-Тихоокеанського регіону відправляються до Японії. Саме там у Токіо щорічно проводиться подія під назвою JAMMA Show (або Amusement Machine Show). Як правило, анонсують захід за кілька тижнів до Tokyo Game Show.


Знаменита виставка організовується однойменною Японською Асоціацією Розважальної індустрії ("Japan Amusement Machinery Manufacturers Association") спільно з JAPEA - Асоціацією розважальних закладів.
Виставка JAMMA у Токіо
Приголомшливі новинки представляють імениті виробники. Відвідувачі можуть випробувати нові ігри від Sega і інших компаній, реалістичні симулятори, квестові автомати, ігрові апарати нового покоління, розважальне обладнання та інші інновації, створені на основі сучасних технологій. А якщо врахувати, що Японія в цьому плані давно і впевнено займає лідируючу позицію, подивитися дійсно є на що.

На виставку традиційно з'їжджаються зацікавлені особи і професіонали з усіх країн світу, щоб не упустити шанс бути в курсі найсвіжіших пропозицій розважальної індустрії. Організатори прагнуть заохочувати міжнародний обмін досвідом та популяризувати розвиток технологій у сфері дозвілля. Крім того, Асоціація активно бореться з постачальниками контрафактної продукції і підтримує здорову конкуренцію. Постійно проводяться дослідження, тому учасники виставки можуть розраховувати на найактуальнішу інформацію, яка допоможе розвивати бізнес.

Продукцією японських виробників захід не обмежується. Адміністрація JAMMA Show робить все можливе, щоб "мрії стали реальністю" і "в уяві народжувався світ нових відчуттів". Саме такими надихаючими гаслами щорічно супроводжується демонстрація передових технологій у розважальній індустрії.