Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Новинки розважального бізнесу 2016

Щоб розважальний центр не залишався без відвідувачів, власнику важливо тримати руку на пульсі, зокрема, не випустити з уваги новинки розважального бізнесу. Це особливо важливо для дитячих ігрових зон, адже сьогодні маленькі користувачі вже розпещені сучасними розвагами. Зате атракціони і апарати нового формату моментально привертають їхню увагу, а значить, приносять гарний прибуток.


Золота лихоманка

Однією з новинок розважального бізнесу в 2016 році стала гра «Видобуток руди». Кому з дітей не сподобається відчути себе золотошукачем? До речі, розвага припадає до душі і дорослим. Атракціон виглядає як резервуар з водою, від якого відходить дерев'яний канал, він згинається стрічкою по приміщенню. Кожен учасник гри отримує сито, йому належить зачерпувати їм пісок, промивати його і шукати різнокольорові камінці: золото, кварц, топаз, цитрин, сапфір, обсидіан і всілякі скам'янілості. Весь видобуток можна складати в спеціальну сумку старателя, в набір гравця входить опис кожного каменю з історією його застосування. Хто здобув коштовностей більше, той в результаті і отримає приз.
атракціон Золота лихоманка Видобуток руди
Атракціон «Видобуток руди» вже встиг завоювати популярність у багатьох країнах і користується попитом в будь-якому розважальному центрі. Він безпечний і неймовірно захоплюючий. Складається з декількох блоків, які можна зібрати кращим способом, складаючи каскад з порогів і водоспадів відповідно до особливостей ігрового приміщення.

Часам Золотої лихоманки присвячений ще один новий атракціон - Panning For Gold. Цей яскравий апарат також не залишить байдужими охочих швидко розбагатіти. Тільки тут діяти необхідно за допомогою контролерів, витягуючи самородки, ви будете поміщати скарби на платформу для зважування. Чим більша вага, тим ціннішим буде приз, при цьому гравець обмежений в часі, тому діяти потрібно дуже швидко.

За мотивами мультфільмів

Чимало новинок присвячують популярним мультфільмам та їх героям. Наприклад, забавного Kung-FuPanda. Апарат сподобається не тільки малюкам, але і батькам. На передній панелі шість великих червоних кнопок з відбитками ведмежих лапок. Б'ючи по них, ви будете повторювати за пандою різні прийоми кунг-фу, при цьому не забувайте спостерігати за тим, що відбувається на екрані. Поради вам буде давати сам Учитель.
ігровий автомат атракціон  Kung-FuPanda
Атракціон оформлений у вигляді японської пагоди, гра супроводжується яскравим підсвічуванням і динамічними звуковими ефектами. Поки апарат Kung-Fu Panda завоював любов відвідувачів розважальних центрів в 70 країнах, цілком ймовірно, що він сподобається і нашим співвітчизникам.