Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Найбільші атракціони в світі - огляд

Як відомо, немає межі досконалості. І якщо вже отримувати задоволення від розваг, то максимальне. Швидше за все, саме цим принципом і керуються конструктори, створюючи найбільші атракціони в світі. Публіці залишається тільки дивуватися і захоплюватися.

Найбільша у світі карусель з'явилася в 2013 році в Швеції. Атракціон заввишки в 120 метрів назвали «Затемнення» (Eclipse). Приголомшливу новинку встановили в центральному парку Стокгольма - Grona Lund, честь випробувати її вперше надали шведському астронавтові Арне Крістеру Фуглсангу. Відвідати унікальну кільцеву карусель одночасно можуть 24 сміливця, розмістившись в 12 двомісних кріслах. Обертається вона з немислимою швидкістю - 70 кілометрів на годину, проте, деяким вдається насолодитися не тільки адреналіном, але ще і чудовою панорамою міста.
Найбільша у світі карусель Eclipse (Затемнення)
Найбільший у світі надувний атракціон «Big Jump» («Великий стрибок») підноситься на 30 метрів у столиці Португалії, ідея належить місцевому муніципалітету. Цілком зрозуміло, що від такої яскравої краси неосяжного розміру в захваті відвідувачі будь-якого віку.
Найбільший у світі надувний атракціон Big Jump (Великий стрибок)
Не обійшлося і без гігантського батута. Найбільший представник, занесений до книги рекордів Гіннеса, знаходиться у парку «Sky High» (Портленд, США). Відкрили його в 2010 році. Це цілий спортивний зал, де одночасно пострибати можуть більше 100 осіб. Виконано батут у вигляді єдиної конструкції, але при бажанні його можна розділяти на зони для невеликих компаній з 30-50 учасників. Ще одна особливість величезного парку-батута - впасти з нього неможливо, оскільки по периметру передбачили високі і м'які захисні бортики.
гігантський  батут знаходиться у парку Sky High
Є ще і найбільший в світі «банан», який розрахований на 52 людини. Створили його для жителів і гостей Криму. Поки атракціон служить причалом в Судаку, оскільки знайти таку велику групу бажаючих покататися вдається не завжди. Як стверджує творець, «розкрутити» розважальну інновацію ще належить, але аналогів цьому безпечного банану-понтону точно немає ні в одній країні.
самий великий банан у світі - Судак, Україна
Гірки, як же без них? У цій категорії варто виділити не одну, а три переможниці.

По-перше, це найвища водна гірка - Insano. Атракціон побудували ще в 1989 році, але світовий рекорд вона все ще зберігає. Висота цього дива, встановленого в бразильському аквапарку поблизу міста Форталеза, становить 41 метр, це приблизно 14-поверховий будинок. Повний спуск триває лічені секунди, але швидкість розвивається неймовірна - більше 105 км/год.
найвища водна гірка Insano
Найвища американська гірка під назвою Kingda Ka пропонує поціновувачам гострих відчуттів піднятися на висоту 140 метрів. Розташована вона в Нью-Джерсі, парк «Six Flags Great Adventure», працює з 2005 року.
Найвища американська гірка Kingda Ka
У список найбільших атракціонів потрапила і японська гірка Steel Dragon 2000 - найдовша з усіх існуючих. Розташовується в парку «Nagashima Spa Land», висота треку 97 метрів, а протяжність - цілих 2,476.99 метрів. Атракціон спеціальним чином захистили від землетрусів, тому споруда обійшлася творцям в круглу суму, близько 52 мільйонів доларів США.

найдовша гірка Steel Dragon 2000