Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Які атракціони підходять для зими

Зима - не привід відмовлятися від розваг. Особливо, якщо вона сніжна. У розважальних центрах, ігрових кімнатах та інших приміщеннях, де можна встановити апарати, автомати, аерохокей та інші атрибути для відпочинку, все залишається як і раніше. Але які атракціони підходять для зими?

У холодний період року популярні активні розваги. Навіть в лютий мороз можна зарядитися гарним настроєм, а заодно і зігрітися, адже існують надувні атракціони. У цій численній категорії представлені:

- Надувні сани. Взимку популярний сноутюбінг - катання на надувних атракціонах. Сучасні матеріали роблять такі пристосування міцними: внизу спеціальний ПВХ-шар, всередині - камера для амортизації, яку покривають зносостійкою тканиною. Є зручні ручки і ремені для буксирування. Форма може бути різною: овальні, круглі, прямокутні. Атракціон чудово ковзає. Як різновид виділяють "ватрушку" - круглі сани, які можуть розганятися до значної швидкості. Розраховані на 1-2 пасажирів.
атракціони для зими
- Банан. Відрізняється від саней і "ватрушок" місткістю. Проїхатися по снігу зможуть до 7 чоловік, тому розважатися можна сім'єю і з друзями. Принцип схожий на пляжні атракціони, але в цьому випадку їхати банан буде по снігу, а кріпитися - до снігоходу за допомогою стропи для буксирування.

Надувні транспортні засоби набагато легші традиційних саней, їх легко перевести і простіше зберігати в складеному вигляді.

- Зимовий зорб. Взимку теж можна влаштувати зорбінг - подвійна прозора сфера з людиною всередині буде скочуватися з невисокого снігового пагорба.

Очевидно, що і надувні пристосування для їзди на снігу, і зимові зорби - це варіації атракціонів, які використовуються і влітку. Більш того, можна купити батут, оформлений у зимовій тематиці. Такі моделі виробники виготовляють зі спеціальних матеріалів, стійких до впливу вологи і низьких температур.

Взимку часто використовують призові атракціони ярмаркового типу. Враховуючи, що в період новорічних свят традиційно проходять масові гуляння, не обійдеться без азартних розваг. Це може бути "Тир" з усілякими модифікаціями ("Збий банки", "Кульки-лопарікі", "Кільцекид"). Для дітей можуть встановлювати мобільні каруселі з зимовим дизайном, паровозики, а для дорослих - мобільні "Кімнати страху" і кінотеатри.

Для зими однозначно не підійдуть водні атракціони ("Рибалочка", "Лебеді" та інші), а також більшість паркових і екстремальних. Цим моделям доведеться почекати до весни. Зате в морози є можливість відвідати каток, розважитися на зимових батутах і підняти собі настрій активним відпочинком.