Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як встановити надувний батут, гірку і замок

Процес установки надувних батута, гірки і замка


Процес установки надувного атракціону дуже простий. При цьому важливо пам'ятати, що від якості монтажу залежить і безпека відвідувачів, і прибутковість бізнесу. Тому варто враховувати всі нюанси.

1. Вибрати місце для розміщення батута, гірки чи замку. Воно обов'язково має бути чистим і рівним, щоб атракціон не ковзав. Підійде майданчик, покритий асфальтом, газон. Поруч (тобто занадто близько) не повинно бути потенційно небезпечних об'єктів: гострих зборів, ліній електропередач, автомобільної дороги, дерев. Крім того, попередньо варто прибрати з землі усі частини, гілки та ріжучі предмети, це головна небезпека для "пригалок". Бажано використовувати підстилку, тоді нижня поверхня атракціону не забрудниться і не буде швидко протиратися.
Як встановити надувний батут, гірку і замок
2. Тепер можна розгорнути атракціон і розкласти його на землі.

3. Настав час встановити нагнітач повітря (електричний насос, який зазвичай поставляється в комплекті). Повітропровід приєднується до атракціону, після чого пристрій можна включати і процес надування починається. Його тривалість залежить від розмірів батута, замка або гірки: від декількох хвилин до години і більше.

4. Недостатньо просто встановити надувний батут. Дуже важливо правильно закріпити атракціон. На жаль, були випадки, коли через сильні пориви вітру його просто перевертало. Може, діти і не постраждають від такого інциденту, а ось репутація власника - неодмінно. Фіксується "скакалки" за допомогою монтажних кілочків, які закріплюють по периметру. Найбільш надійний спосіб використовувати різні "якоря", чим більший атракціон, тим важчими вони повинні бути. Наприклад, підійдуть бетонні блоки, які точно не зрушать з місця навіть від лютого шквалу. Але перевозити їх досить проблематично, тому багато власників роблять простіше: беруть старі покришки і заливають в них бетон. Потім покришки закопують в землю, а кілочки кріплять вже до них.

5. Дуже часто батут або гірку використовують як виїзну модель в місцях, де не підведена електрика. Тоді можна використовувати бензиновий генератор. Коштує він не так багато, за день споживає всього близько 3-х літрів бензину, а окупається дуже швидко.

6. Для демонтажу батута, замка або гірки електронасос перемикається в режим відкачування повітря, або просто відмикають насос, далі пару чоловік по периметру видавлюють повітря. Потім атракціон акуратно складають і пакують в чохол.