Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячий атракціон ПАРОВОЗИК - огляд

Дитячий атракціон «Паровозик» - чудова забава для малюків, що складається з одного великого вагона (локомотива) і декількох барвисто оформлених міні-вагончиків, призначених для перевезення восьми і більше маленьких пасажирів. Безпечні перила та ергономічні сидіння виключають дитячий травматизм, гіпоалергенний пластик, який використовується при виготовленні атракціону, не викличе проблем зі здоров'ям у малюків. Шлях руху в середньому становить 16 метрів. Технічні характеристики таких «паровозиків» дозволяють батькам проїхатися разом з дітьми, особливо в тих випадках, якщо юному мандрівникові не виповнилося ще й трьох років.
Дитячий атракціон ПАРОВОЗИК
Атракціон «Дитячий паровозик» укомплектований двохосьовим причепом, призначеним для його транспортування. Конструкція не викликає особливих складнощів - атракціон швидко розбирається і збирається. Барвисті рулі і затишні крісла водіїв так і притягують погляд дітвори. Вагони паровоза забезпечені запобіжними замками; висадка і посадка учасників руху здійснюється тільки при повній зупинці атракціону. За висадку і посадку відповідальність несе оператор.

Паровозик весело біжить по рейках, пасажири зайняли свої місця, юні машиністи сидячи біля керма з тривогою озираються навколо. Воно й не дивно - особливо, якщо це їх перша самостійна поїздка. Батьки можуть не переживати, так як за безпекою руху уважно стежать оператори, виробники ж у свою чергу гарантують якість кріплень, рейкових з'єднань, електричних підключень і т.д.

Атракціон «Паровозик» запрошує дітей в казкову подорож, прекрасно розвиває дитячу уяву, робить позитивний вплив на розвиток уваги і моторики. Щоб відчувати себе по-дорослому, діти під час подорожі намагаються копіювати поведінку старших, завдяки чому виробляють у собі риси відповідальності. Звукове оформлення і яскравий дизайн сподобається батькам і не залишить байдужим жодного малюка. Виробники це знають, тому і рекомендують всім підприємцям індустрії розваг включити в свій перелік атракціон «Паровозик».