Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячі атракціони з Китаю

Дитячі атракціони з Китаю: свідомий вибір 


Бізнес в сфері розваг для підростаючого покоління дуже прибутковий. Але ніхто не відміняв ретельно продуманий бізнес-план і облік всіх нюансів. Щоб випробувати себе в цій сфері, зменшивши фінансові ризики, підприємці купують дитячі атракціони з Китаю. Це вигідно в тому випадку, якщо їхпереваги переважують недоліки. 

Китай вже перегнав США і Європу по торгових оборотам, індустрія розваг не виняток. Близько 90% пропозицій на ринку все-таки китайського виробництва. Вітчизняні виробники не справляються з попитом, зарубіжні моделі виграють за якістю, але можуть коштувати дорожче. 
Дитячі атракціони з Китаю
Власники парків і розважальних майданчиків, які працюють вже не перший рік, схильні не економити на якості і віддають перевагу атракціонам перевірених компаній. Початківці підприємці вибирають пропозиції подешевше. Цей крок дає можливість оцінити перспективи розвитку бізнесу, зрозуміти, які атракціони більш популярні в даному випадку, як краще організувати роботу і, звичайно, зберегти бюджет. 

Пропозиції з КНР досить різноманітні. Можна купити дитячі гойдалки, надувні атракціони, розважальні апарати, симулятори, каруселі, електричні машинки, залізниці і автодроми. Словом, доступні практично всі найменування, включаючи паркові та пересувні моделі. Вони барвисті, привертають увагу і радують око. Але основною перевагою залишається відносно низька ціна. Китайські товари обійдуться недорого навіть з урахуванням всіх податків і транспортування. 
Дитячі атракціони з Китаю купити
Перш ніж купити дитячі атракціони з Китаю, все-таки варто поцікавитися їх характеристиками. Добре, якщо ціна знижена тільки за рахунок того, що в КНР збірка коштує копійки і не доводиться доплачувати за "брендовість". Але часто економлять на якості матеріалів, наприклад, створюють надувні моделі з легкої тканини, яка швидше порветься. Ці нюанси краще уточнити заздалегідь, заодно поцікавитися, які документи на товар може надати покупець. 

Ще один нюанс - купуючи китайські атракціони для дітей, варто приготуватися до того, що вони прослужать менше аналогів з Європи. Після декількох сезонів експлуатації їх навряд чи вдасться здати в оренду або продати.