Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон дитячий паровозик - види та варіанти виробництва

З тих пір , як дитячий паровозик вперше прокатав пасажирів, багаторазово доопрацьовувалися нюанси конструкції, поліпшувався дизайн, але атракціон не змінився до невпізнання. Він став класикою розваг для малюків, яка завжди популярна.


Виготовлення дитячих паровозиків - процес непростий з технічної точки зору. Загалом, їх можна розділити на два види.
Атракціон дитячий паровозик
1. Дитяча залізниця. Паровоз рухається по рейках - по вузькоколійній трасі. Всі атракціони такого типу вважаються парковими, працюють із застосуванням електричної тяги. Протяжність шляху може бути десятки або сотні метрів. Зазвичай дорогу формують по колу або овалом, рідше роблять трасу з поворотами, спусками і підйомами, заїздом у депо.

2. Безрейкові паровозики. Не передбачають наявності залізничного полотна, рух потяга здійснюється по будь-якій поверхні: у парку, розважальному центрі, на дитячому майданчику і т.д.

Варіанти конструкції також відрізняються. Найбільш поширені:

- Електродвигун на акумуляторах. Такі паровозики їдуть тихо, що ідеально для використання в приміщеннях. Як основу для локомотива іноді використовують квадроцикл.

- Бензиновий двигун (або бензиновий на пневмоходу). Подібні моделі підійдуть для відкритого майданчика, їх створюють на базі мотоблоків або міні-тракторів.

Виготовлення дитячого паровоза має на увазі випуск локомотива (електровоза) і декількох вагонів.
дитячий паровозик
Що стосується дизайну, кожен виробник може дати волю фантазії, намагаючись залучити дітей. Крім традиційних моделей виготовити атракціон дитячий паровозик можуть у вигляді машинок, трамвайчиків, тварин, птахів, казкових героїв і навіть оригінальних предметів, наприклад, хлопців на чайному сервізі. Іноді розробники намагаються здивувати дітей світловими та візуальними ефектами. Можна купити дитячий паровозик, з труби якого йде дим, чути звук парового двигуна і сигнал свистка.

Зараз виробники рідко витрачають час на створення повноцінної електрифікованої залізниці для дітей. Великий парковий атракціон такого типу встановлено у Бахмачі, протяжність шляху 1,8 км. Однак більш поширені мобільні та компактні моделі. Вони призначаються для дітей від 2 до 5 років. Тривалість поїздки близько 5 хвилин. Ціна дитячого паровозика такого типу нижча, він простий в експлуатації , легко перевозиться і збирається, більш безпечний.