Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон рогатка "Angry Birds"

У 2012 році у екстремального атракціону " Рогатка " з'явилася тезка. Це абсолютно безпечна і кумедна модель "Angry Birds". Вона виглядає як звичайна рогатка на подіумі, але гігантського розміру. Заряджають її м'якими іграшками - птахами з популярної комп'ютерної гри. Потім стріляють ними і намагаються зруйнувати укріплення ворогів, яке знаходиться на відстані 2-10 метрів попереду. Грати можуть навіть малюки.

Атракціон рогатка Angry Birds
Експерти запевняють, що купити атракціон "Angry Birds" варто, він гарантовано окупиться за місяць. Ціна атракціону "Рогатка" цієї модифікації в рази нижче екстремального, за варіант у звичайній комплектації запропонують заплатити 3-5 тисяч гривень. Встановити модель можна в будь-якому ТРЦ, в парку під відкритим небом, використовувати на святах.

Переваги: компактна конструкція, міцність, безпека, збирається і демонтується за 7-10 хвилин. У комплекті рогатка з дерева, гумові джгути, подіум, плюшеві пташки і свинки (5 і 10 штук, розміром з невеликий футбольний м'яч), інші декоративні елементи.