Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд атракціону Аерохокей

Аерохокей не можна назвати неймовірно видовищним і "напханим" модними супер-ефектами. Все гранично просто: практично хокей, але не на справжньому полі, а ігровому, що нагадує звичайний стіл. У нього є невелика хитрість, але про це трохи нижче. Суть в тому, що цей атракціон на диво довго зберігає популярність і точно не збирається здавати позицій. Отже, залишається одним з найбільш прибуткових. А все завдяки безлічі достоїнств.

Переваги "аерохоккея"

По-перше, гра захоплює. І якщо від занять звичайним хокеєм багатьох утримує невміння кататися на ковзанах або страх отримати травму на льоду, то в цьому випадку такі ризики виключені. По-друге, це справжній подарунок для лінивих - не потрібно докладати масу зусиль, кудись їхати, навіщось напружуватися, все необхідне для того, щоб відпочити і отримати масу позитивних емоцій, є тут і зараз. Зручно!
Огляд атракціону Аерохокей
Спочатку аерохокей був задуманий як дитяча забава. Але дорослі не втрималися від спокуси, спробували зіграти і ... із задоволенням грають до цих пір. Тому сьогодні такі атракціони випускають в декількох варіантах: моделі для дітей і для старших відвідувачів. Вони відрізняються не тільки розмірами, а й нюансами дизайну. Зрозуміло, що самим маленьким можуть не підійти "повнорозмірні" габарити, а захоплююча гра на дивовижному аерополі в яскравих фарбах і з малюнками улюблених героїв стає удвічі вражаючою.

Як працює атракціон?

Принцип роботи атракціону аналогічний у всіх випадках. Ігрове поле усіяне безліччю ледь помітних мініатюрних отворів - в цьому і полягає "фішка". Через них подається повітря, а коли на поверхню поміщають спеціальну шайбу, здається, що вона парить або ковзає по справжньому льоду.

В основному, поверхню виготовляють з нержавіючої сталі, набагато рідше з оргскла, але в кожному разі вм'ятин від ударів не залишиться. Важить атракціон 140-200 кг, залежно від моделі. Ще один плюс - наявність жетоноприймача або купюроприймача. А це означає, що додатковий персонал для обслуговування не знадобиться. Перед початком роботи достатньо підключити атракціон до мережі 220 В, перевірити шайбовідвідні канали (раптом якийсь непосида залишив там сміття) і натиснути кнопку ON на блоці живлення в нижній частині столу.

Правила гри Аерохокей

Грають в "Аерохокей" двоє. Кожен суперник одержує не ключку, а щось на зразок біти. З її допомогою і потрібно забити шайбу у ворота суперника. За кожне влучне попадання нараховується очко. Природно, у гри є свої правила, наприклад, забороняється підштовхувати шайбу руками. Від падінь на підлогу її захищають бортики, поле підсвічується, набрані очки демонструє електронний лічильник, звуковий супровід задає ритм.
З кожним ударом змагання стає азартнішим і динамічнішим. "Аерохокей" - це саме той випадок, коли гра припаде до душі не лише дітям, але навіть самим пасивним дорослим.