Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Опис автоматів ГОНОЧНІ СИМУЛЯТОРИ

Автомати «Гоночні симулятори», на яких учасники гри мають можливість вибору найбільш вподобаних трас, автомобілів, часу доби, користуються величезною популярністю у підприємців, специфікою роботи яких є облаштування парків розваг. Незважаючи на те, що віртуальні гонки повністю безпечні, сівши в крісло справжнього боліда, гравці часто забувають про дійсність - відчуття настільки реалістичні, що люди починають ввести себе як справжні гонщики. У такі хвилини особливого ефекту додають шоломи, пропоновані кожному з учасників.
ГОНОЧНІ СИМУЛЯТОРИ
Гоночний симулятор - це якісно виготовлена ​​імітація гоночного автомобіля, оснащена всім необхідним: кермом, педалями для оборотів двигуна і зміни швидкості. Замість лобового скла встановлений великий монітор, на нього і передаються у всіх деталях досягнення віртуального гонщика. На відміну від справжніх перегонів, «їзда» на симуляторі абсолютно безпечна - учаснику дозволено порушувати правила руху, перевищувати швидкість і при цьому не боятися втратити права чи потрапити в аварію.

Цей автомат користується популярністю у самих різних людей, незалежно від статі і віку. Проїхатися на ігровому симуляторі однаково цікаво, як дорослим професіоналам, так і зовсім юним автолюбителям. В особливому захваті від таких веселощів хлопчаки, які з малих років мріють стати справжніми гонщікамі.Емоціі, які відчувають «віртуальні» підкорювачі "залізних коней", практично не відрізняються від тих, які відчувають справжні гонщики, що на великій швидкості мчать по трасі. Технічні характеристики і компактні розміри гоночних симуляторів дозволяють встановлювати їх в будь-якому зручному для користувача місці. Цей атракціон має всі передумови до того, щоб стати прекрасною розвагою будь-якого заходу, організованого з приводу днів народження, корпоративів чи дитячих свят.