Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Торгово-розважальний автомат ТЕТРІС з видачею призів

торгово-розважальний автомат тетріс з видачею призівРозважальний автомат "Тетріс" - це можливість перевірити швидкість своєї реакції і отримати приз. Яскраві кольори і оригінальний дизайн сучасного апарату змушують подивитися на давно знайому гру зовсім по-новому. Потрібно віддати належне, захоплююче змагання подобається багатьом.

Пристрій

Апарат складається з двох блоків: основного, з купюроприйомником, панеллю управління, нішею для видачі призів, та ігрового, де користувачеві і належить складати блоки. Вітрина захищена склом підвищеної міцності. Управління гранично просте і швидко освоїться навіть дитиною. Апарат оснащений системою видачі капсули-приза, може працювати в таких режимах: гравець отримує капсулу перед грою, після завершення, у разі виграшу. Ці та інші нюанси налаштовуються.

Принцип роботи

Ігровий процес починається після оплати. Відвідувачу належить майстерно складати рухомі блоки один на одного. Поступово гра ускладнюється, блоки рухаються швидше і швидше, важливо встигати вибудовувати рівно без промахів. Як тільки користувач доходить до позначки "малий приз", він може вибирати один з предметів, розташованих на нижніх пружинах, або грати далі, розраховуючи отримати більш дорогу нагороду - головний приз на верхній пружині. Всього передбачено 15 рівнів.

Один з аргументів на користь рішення купити апарат "Тетріс" - він не належить до категорії азартних ігор і повністю відповідає нормам законодавства у сфері розважального обладнання. Інші незаперечні достоїнства: доступна ціна автомата "Тетріс", простота ігрового процесу, гнучкість налаштувань, відмінна окупність, тривалий термін експлуатації без поломок. Цей апарат можна вважати улюбленою розвагою в новому яскравому дизайні. Таке сучасне оформлення приваблює відвідувачів, де б пристрій не було розміщено: під відкритим небом або в приміщенні. А відмінна система опцій дозволяє налаштувати автомат для комфортної експлуатації та обслуговування в будь-яких умовах. Наприклад, власник може:

- Використовувати диспенсер для обов'язкової видачі "мікропризів" (невелику пластикову кульку-контейнер з предметом усередині);
- Отримувати щоденну статистику по роботі апарату;
- Використовувати енергозберігаючий режим роботи пристрою;
- Забезпечити автономне живлення від автомобільного акумулятора або сонячних батарей;
- Коригувати інші параметри.

Присутність обслуговуючого персоналу не потрібно, але здійснювати контрольну перевірку працездатності апарата бажано один раз на тиждень, в т.ч. перевіряти справність світлодіодів, фотодатчиків, двигунів призофіксаторів, диспенсера, чистити купюроприймач.