Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціони на воді - огляд

Атракціони на воді не можна вважати виключно літніми. Вони користуються популярністю не тільки на пляжах і курортах, можна не менш вдало підібрати варіант для аквапарку, розважального центру в приміщенні або басейну.
гірки в аквапарці
- Водний батут. Пружинний або надувний варіант можна встановити як на відкритій воді, так і біля берега. Кріпиться якірними петлями, розташованими по периметру, є прогумовані ручки або шнури для захоплення, драбинка для підйому, в деяких моделях ще й гірка. Найбільш поширена форма: коло, квадрат, багатокутник. Діаметр 3-5 метрів, виготовляються з надміцних матеріалів яскравого кольору, які витримують великі навантаження. Для надувних батутів буде потрібний електронасос.

- Водна куля. Прозорі кулі застібаються на герметичну блискавку із запобіжними клапанами, що захищають від піску і бруду, для зручності є литі опорні ручки. Традиційний діаметр 2 - 2,5 метра, товщина стінок близько 2 мм. Відвідувач може відчути себе справжньою білкою в колесі - покрутитися і спробувати крокувати всередині круглої сфери. Знадобиться спеціальний насос (напірний рукав). Купити водну кулю можна не тільки для використання на пляжі, для роботи атракціону досить басейну або будь-якого штучного водоймища розміром не менше 4-х метрів.
Водний зорб (гідрозорб) Водні ролери Водна куля
- Водний зорб (гідрозорб). Варіант водної кулі зі схожим принципом, але складається з двох сфер, скріплених стропами, між якими нагнітається повітря. Чудово амортизує, тому на відміну від водної кулі може використовуватися і на березі. Ще одна вигідна відмінність - накачувати і здувати щоразу таку кулю не потрібно.

- Водні ролери. Надувні атракціони для бігу по воді - циліндри, труби, "біляче колесо". Накачувати для кожного відвідувача теж не доведеться, є 2 відкритих входа.

- Катапульта Блоб (блобер). Надувний водний атракціон для стрибків у комплекті з вишкою. Сама "подушка" виготовляється з міцного, але м'якого матеріалу. Наповнюється повітрям приблизно на 70%, тому залишається в приспущеному стані, кріпиться з боків і в торці. Принцип дії простий: одна людина розташовується на краю з боку води, другий стрибає з вишки на протилежну сторону. У результаті перший "відлітає" в повітря і приземляється вже у воді. Висота стрибка залежить від ваги відвідувачів і довжини самої катапульти. На катапультованого краще надягти рятувальний жилет, особливо, якщо атракціон відвідують діти.

- Водні гірки. Яскраві надувні гірки подобаються і дітям, і дорослим. Розміри і елементи дизайну можуть бути різними, для роботи надувних моделей потрібен насос. Є варіанти з басейном або виходом у відкриту воду.

- Водні банани, водні сани, буксирувальні балони і круги. Атракціони різної форми, які кріпляться до катера і можуть прокатати відвідувачів по воді на швидкості.
Водні банани, водні сани, буксирувальні балони і круги
- Водні айсберги. Надувні атракціони у формі гори з виступами для скелелазіння. Встановлюються на воді, з одного боку може бути гладка поверхня для спуску. Можна забиратися на швидкість або грати в Царя Гори. Виготовляються з міцного і еластичного матеріалу з системою внутрішніх перетяжок.
Водні айсберги. Надувні атракціони у формі гори з виступами для скелелазіння
Звичайно, цим вибір пропозицій для відпочинку на воді не обмежується. Ще є класичні басейни, в тому числі м'які, водні гойдалки, можна купити надувний майданчик з системою гірок і смугою перешкод, надувні скутери і бамперні човни, атрибути для пляжних ігор. І навіть важко сказати, яка з нині існуючих розваг цього типу більше подобається відвідувачам. Завдання власника - зайняти свою нішу серед конкурентів. Для цього потрібно передбачити інтерес публіки, пам'ятати про те, на який вік орієнтований атракціон, і що з цього асортименту вже встановлено поблизу.