Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон Ракета - огляд

Атракціон "Ракета" творці зараховують до категорії екстремальних. На огородженій платформі закріплюється кран значної висоти (як правило, близько 70 метрів). За допомогою міцних тросів до його рухомої стрілі кріпиться металева конструкція, виглядає вона як ракета, але без обшивки. Троси закріплюються на носі і на задній частині гондоли. 

Атракціон Ракета
Ракета оснащена п'ятьма парами безпечних крісел для пасажирів зі зручними ручками, всього 10 посадочних місць. Коли користувачі розсідаються і пристібають ремені безпеки, оператор запускає механізм: ракета піднімається і починає розкручуватися по колу зі швидкістю 60-75 км/год. При цьому радіус оборотів становить близько 50-102 метрів, залежно від особливостей конкретної моделі. Опори для ніг у пасажирів немає, це додає екстриму і гарантує відчуття реального польоту в повітрі. 

"Ракета" завжди користується попитом. Досить подивитися на довгу чергу бажаючих покататися, наприклад, у парку "Диво Остров" (Санкт-Петербург). Як стверджують люди, що вже випробували цю розвагу, насправді все не так і страшно. Відвідувачі відзначають, що від такого катання адреналіну небагато, зате пасажири встигають насолодитися польотом, вражаючими краєвидами міста і приголомшливими пейзажами, які відкриваються сміливцям з висоти. 

Проїхатися на "Ракеті" можуть навіть діти. Існують суворі обмеження щодо зросту, припустимо, прокотитися не пустять пасажирів нижче 1.25 м. Для роботи атракціону знадобиться присутність кваліфікованого оператора, в цілях безпеки щодня проводяться контрольні перевірки справності систем і комплектуючих