Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон СЮРПРИЗ - огляд

Вперше "Сюрприз" з виносними опорами з'явився в 1974 році, поповнивши асортимент одного з найстаріших в Росії заводів "Атракціон". Розважальні конструкції цього лідируючого виробника в той час були встановлені практично у всіх парках СРСР. Сьогодні конкурентів у легендарного заводу багато, але "Сюрприз" як і раніше залишається затребуваним.

Суть атракціону

На стрілі закріплена обертаюча платформа з двома входами і сходами. Вона розрахована на 36 місць, кожне оснащене трохи увігнутою всередину опорою для спини, пофарбованою в яскравий колір, і страхувальними ланцюгами. Окремо розташована кабіна оператора з пультом управління: важелями, кнопками контролю, сигнальними лампами та іншим. Звідти відбувається запуск двигуна обертання (електромеханічний привід), подається команда зупинки атракціону, в т.ч. за допомогою важеля примусового гальмування, словом, здійснюються всі процеси управління.
Атракціон СЮРПРИЗ
Розміри "Сюрпризу" можуть відрізнятися, найбільш поширений діаметр колеса - близько 11 метрів. Зона атракціону обов'язково огороджується, глядачам заходити на територію заборонено. Сучасні моделі оснащені оригінальною системою ілюмінації, яку включають у вечірній час, передбачено музичний супровід - для цього встановлюється звукова система з динаміками.

Принцип роботи

Оператор ретельно контролює процес: стежить, щоб відвідувачі розміщувалися рівномірно (це важливо для нормального обертання платформи), перевіряє, чи закріплені страхувальні ремені і чи закриті дверцята атракціону. Тільки після цього здійснює запуск "Сюрпризу" з кабіни оператора. Він подає напругу, в нижньому положенні стріли натискає кнопку "Підйом", на пульті загоряється сигнальна лампочка і сирена сповіщає відвідувачів про початок сеансу. Через 5-10 секунд платформа починає рух, плавно піднімаючись.

Коли стріла досягає потрібної висоти, підйом припиняється і настає найбільш захоплююча для відпочиваючих фаза - обертання в похилому положенні, оскільки платформа розташовується під кутом. Дивно, але 3 хвилини (саме стільки триває цикл катання) цілком достатньо, щоб отримати непогану порцію адреналіну і яскраві емоції. Спеціальне реле контролює тривалість оборотів. Після сигналу на відключення стріла починає знижуватися, коли вона остаточно опускається в початкове положення, люди можуть відстебнути страхувальні пристосування і вийти.

Відвідати атракціон можуть всі бажаючі у віці 12-50 років. Оскільки ця паркова розвага відноситься до розряду екстремальних, людям з хворим серцем така розвага не рекомендується. Забороняється експлуатація в дощову погоду, сніг, підвищений туман. Оператор несе відповідальність за перевірку атракціону перед його запуском, про що робить відмітку в спеціальному журналі.

При дотриманні всіх запобіжних заходів катання на цьому атракціоні буде безпечним і кожен відвідувач неодмінно відкриє для себе нові відчуття, які можна порівняти з щадними космічними навантаженнями. Справедливості заради варто відзначити, що багатьом таке розвагу до душі, інакше «Сюрприз» не був би такий популярний не перший десяток років.